İTT Lojistik, filosundaki Tırsan konteyner taşıyıcı sayısını 80’e çıkardı

0
391
Tirsan-ITT-Lojistik
İTT Lojistik, son yatırımı ile tamamı Tırsan olan filosuna 20 adet Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı K.SHF T aracı ekledi.

Likit kimyasal ve tehlikeli madde taşımacılığının öncü firmalardan İTT Lojistik, son yatırımı ile tamamı Tırsan olan filosuna 20 adet Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı K.SHF T aracı ekledi.

Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, İTT Lojistik Kurucu Başkanı Tekin Öztanık ve Tırsan Treyler Satış Uzmanı Orkun Demir katılım gösterdi.

İTT Lojistik Kurucu Başkanı Tekin Öztanık, yaptığı konuşmada, likit taşımacılığında uzmanlaşmış bir firma olduklarına dikkat çekerek, işlerini güvenli ve sorunsuz yapmak için taşıma operasyonlarında kullandıkları ürünleri belirli kriterlere göre seçtiklerini dile getirdi. Odak noktalarının çevre ve insan sağlığına zarar vermeden işlerini yürütmek olduğunu kaydeden Öztanık, “Aynı işi daha ucuz ekipmanla da yapabilirdik. Ancak bu durumda çevre, insan sağlığını ve güvenliği geri plana atmış olurduk. Yaptığımız işte örnek olmak için sürekli yatırım yapıp, güvenlik kriterlerine uygun araçları filomuza katıyoruz. Bu nedenle son yatırımımızda da yine Tırsan’ı tercih ettik.” dedi.

Tekin Öztanık, Tırsan’dan aldıkları Tank Konteyner Taşıyıcı’nın sunduğu avantajlara da vurgu yaparak, araçların güvenlik kriterlerine ek olarak hafifletilmiş yapısıyla önemli avantajlar sunduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here