TET Global Lojistik, AIESEC’le gençlere destek olmaya devam ediyor

0
455
TET Global Lojistik
“Gençler Geleceğimiz” diyerek gençlerin eğitimini destekleyen sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren TET Global Lojistik AIESEC’le başlattığı yeni işbirliği ile gençlere staj olanağı sağlarken, kişisel ve profesyonel gelişimlerine de destek olmayı amaçlıyor.

Dökme kimyasal taşımacılık faaliyetleriyle uluslararası alanda intermodal taşımacılık hizmeti veren TET Global Lojistik, gençlere olan desteğini bu sefer de AIESEC işbirliği ile devam ettiriyor. Daha önce depremden etkilenen öğrencilere sürdürülebilir destek sağlamak amacıyla Türk Eğitim Vakfı (TEV) işbirliğiyle ‘TET Global Burs Fonu‘nu oluşturan TET Global Lojistik, AIESEC’le yaptığı işbirliği ile gençlere staj olanağı sunuyor. İşbirliği kapsamında, küresel bir platform olarak 1948 yılında kurulan AIESEC gençlerin potansiyellerini geliştirmelerine olanak sağlıyor.

Kuruluşundan bu yana gençlere destek olan bir şirket olduklarını ifade eden TET Global Lojistik Kurumsal İletişim Müdürü Seda Yalçınkaya, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “TET Global olarak ‘Gençler Geleceğimizdir’ vizyonu ile gençlerimizin eğitime erişimini her zaman önemsedik. İş dünyasının rekabetçi ve küresel doğasını göz önünde bulundurarak, gençlerin uluslararası deneyimler kazanması ve farklı kültürleri anlama becerilerini geliştirmeleri için AIESEC gibi gönüllülük esasına dayalı uluslararası platformda işbirliği yapmaya karar verdik. AIESEC’le yaptığımız anlaşmaya göre genç arkadaşlarımız stajyerimiz olarak aramızda olacak. Gençlere destek vermenin yanı sıra şirket içi çeşitlilik ve bu konudaki farkındalığı artıracak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz