Temsa İş Makinaları, Komatsu ürünlerini satış öncesi deneme olanağı sunuyor

0
963

2017 yılı içerisinde müşterilerine kapsamlı bir deneme programı uygulayan Temsa İş Makinaları, 100‘üncü deneme sürüşü etkinliğini gerçekleştirdi. Temsa İş Makinaları, Komatsu ile müşteri sahasında yaptığı deneme sürüşü etkinlikleriyle makinaların, verimlilik, performans ve yakıt tüketimlerini ölçümledi.

2017 yılında ulaşılan 100‘üncü deneme sürüşü etkinliği, Komatsu Japonya’da teorik ve uygulamalı olmak üzere iki haftalık eğitim alan, yazılı ve uygulamalı kullanım sınavları sonunda başarı sağlayan ve Türkiye’de Komatsu Japonya tarafından sertifikalandırılan ilk operatörüyle gerçekleştirildi.

Deneme etkinliği kapsamında, müşteri sahasında her test makinesi üzerinde günlük operatör bakım ve makinayı doğru kullanım eğitimleri verildi. Eğitimlerin ardından sahada Komatsu iş makinası ile yapılan üretim ve operatörlük becerilerinin ölçümü gerçekleştirildi. Yaklaşık üç gün süren deneme sonunda sahadan ve makineden alınan üretim, yakıt, performans ölçümleri müşteriye raporlandı. Aynı ölçümlemeler müşterilerin kullandığı diğer makinalarla da yapılarak karşılaştırmalı saha ölçüm sonuçları elde eden Temsa İş Makinaları, test sürüşleri ile ürünlerinin performans sonuçlarını müşterilerine rakamsal olarak net bir şekilde göstermeyi başardı.

Deneme sonrasında ortaya çıkan performans kriterleri ile test esnasında kullanılan makinaların birçoğunun satışı gerçekleştirilmiş oldu.

Temsa İş Makinaları, Komatsu ürünlerini gerçek sahada müşterilerine deneme olanağı sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here