Tedarik Zinciri ve Lojistik Eurasia Zirve ve Fuarı aralık ayında İstanbul’da düzenlenecek

0
601

Tedarik Zinciri ve Lojistik Eurasia Zirve ve Fuarı, 6 – 7 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Hilton Convention ve Exihibiton Center’da gerçekleştirilecek.

Artık tedarik zincirlerinde yeni sistemlerin uygulanması için, kurum içi bilgiler yeterli olmuyor, başarı hikayelerinden, hatta inovasyonlar dahil olmak üzere, tedarik zinciri 4.0 ve lojistik 4.0 gibi kavramların uygulanacağı, mobil uygulamaların, blockchain ve simülasyonların kullanılacağıiş geliştirmelerinden söz ediliyor.

Yurtdışında bir çok benzer çalışmayı organize etmiş olan Infinity Global Conferences DMCC (www.infinityglobal.ae) ile Türkiye’de benzer çalışmalara ev sahipliği yapan TGExpo Corporation, (www.tgexpo.com) İstanbul Hilton Convention ve Exihibiton Center’de  6 – 7 Aralık 2018 tarihlerinde Tedarik Zinciri ve Lojistik Euroasia Zirvesi ve Fuarı gerçekleştirecek. Sekizi yurtdışından ve diğerleri Türkiye’den kariyerlerinde en üst seviyeye ulaşmış konuşmacılar tecrübelerini paylaşacaklar, elde ettikleri fırsatları ve karşılaştıkları riskleri anlatacaklar. Seçkin konuşmacılarla tanışma ve fuar katılımcıları ile ürün, hizmet, danışmanlık konularında bilgi paylaşımı da sağlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here