Isuzu D-Max Outdoor Festivali’ne katıldı

0
836
isuzu_Outdoor_Fest_1
Standında Transanatolia Rallisi’nde yarışan D-Max yarış otomobili ve Yeni Isuzu D-Max’i sergileyen Anadolu Isuzu, organizasyon boyunca ziyaretçilere test olanağı sundu.

Anadolu Isuzu, İstanbul Kilyos’ta 14-15 Eylül tarihlerinde düzenlenen Outdoor Fest 2019’un sponsorlarından biri oldu. Standında Transanatolia Rallisi’nde yarışan D-Max yarış otomobili ve Yeni Isuzu D-Max’i sergileyen Anadolu Isuzu, organizasyon boyunca ziyaretçilere test olanağı sundu.

Anadolu Isuzu, Kilyos Doğada Yaşam Okulu‘nda 14-15 Eylül tarihlerinde düzenlenen Outdoor Festivali‘ne katıldı. Standında 1.9 lt motor hacmine sahip Yeni Isuzu D-Max’in test sürüşlerine imkan tanıyan Anadolu Isuzu, geçtiğimiz ay düzenlenen Transanatolia Rallisi’nde yarışan otomobilini de sergiledi.

isuzu-Outdoor_Fest_5
Anadolu Isuzu, İstanbul Kilyos’ta 14-15 Eylül tarihlerinde düzenlenen Outdoor Fest 2019’un sponsorlarından biri oldu.

2 gün süren Outdoor Festivali’ne 62 farklı marka sponsor olurken, toplamda 3165 festival ziyaretçisi; 16 farklı doğa konuşmacısının konuşmasına, 6 adet atölyeye, 11 adet oyuna ve 2 konsere katılma fırsatı buldu. Deri işlemeciliği atölyesi, doğada ilk yardım atölyesi, doğada kahve demleme atölyesi, doğada yenebilir ve şifalı bitkiler atölyesi, drone uçurma atölyesi ve poi yapım atölyelerinin düzenlendiği Outdoor Fest’te kamp kurarak konaklama olanağı da sunuldu.

Outdoor meraklılarının ziyaret ettiği Anadolu Isuzu standında ise halen Türkiye’de üretilen ilk ve tek pick-up olma özelliğine sahip Isuzu D-Max hakkında katılımcılara bilgi verilirken, gerçek bir offroad parkurunda test sürüşü olanağı tanındı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here