Subaru’nun Yeni XV ve Impreza modelleri Japon NCAP’inden en yüksek puanları aldı

1
1205
Renault Trucks


Subaru’nun yeni XV ve Impreza modelleri, JNCAP Önleyici Güvenlik Performansı Değerlendirmesi’nden en yüksek puanları alarak, 2016-2017 Grand Prix ödülünü kazandılar.

Subaru’nun kazandığı sayısız güvenlik ödüllerine bir yenisi daha eklendi. Subaru’nun yeni “Subaru Global Platformu” üzerinden geliştirilen ilk modeller olan yeni XV ve Impreza, NASVA Japonya’da Altyapı, Ulaşım ve Turizm Bakanlığı ile Otomotiv Güvenliği ve Mağdurlarına Yardım Ulusal Ajansı tarafından gerçekleştirilen önleyici güvenlik performansı değerlendirmesi olan JNCAP’te 2016-2017 Grand Prix ödülüne ulaştılar.

Japonya’daki bağımsız test kuruluşu JNCAP sonuçlarına göre çarpışma performansı ve yaya koruması alanlarında 199,7 gibi rekor bir puana ulaşan yeni Subaru XV ve yeni Subaru Impreza, motor kaputunun üzerindeki yaya havayastığını standart olarak sunmalarıyla da “Özel Ödül” kazandılar.

Subaru, “Confidence in Motion” sloganıyla kullanıcılara “keyif ve huzur” dolu bir sürüş deneyimi vaadediyor. Sürücü, yolcu ve yaya güvenliğini önceliğine alan Subaru, “360 Derece Güvenlik Felsefesi” adıyla sunduğu temel, etkin, önleyici ve edilgin güvenlik önlemleri ile oldukça gelişmiş bir teknoloji sunuyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz