Japon Yuasa Türkiye pazarında

0
1177

Dünya akü sektörünün öncü markalarından Yuasa, ilk kez Türkiye pazarında sektörle buluşuyor. Yuasa, yeni nesil akü teknolojilerini 6-9 Nisan tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Automechanika İstanbul fuarında Türkiye pazarına tanıtıyor.

Dünya akü sektörünün öncü markalarından Yuasa, 6-9 Nisan’da Türkiye ve Avrupa’nın otomotiv endüstrisini bir araya getiren Automechanika İstanbul Fuarı’nda sektörle buluşuyor.

İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, yaptığı açıklamada “Her yıl katılmaya özen gösterdiğimiz Automechanika İstanbul’da bu yıl Yuasa markamızı otomotiv endüstrisinin profesyonelleri ile buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Japon teknolojisini yerel ve uluslararası pazardaki tecrübemizle birleştirerek her zaman en iyiyi hedefledik ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. İleri teknoloji ile geliştirilen ve yüksek performans sunan Yuasa markalı akülerimiz, SMF (bakım gerektirmeyen), Asia, Ağır Vasıta, AGM ve EFB serileri ile 2017 itibariyle perakende satış noktalarında yerini almaya başladı. İnci GS Yuasa olarak yenilikçi yapımızı güçlendirmeye ve sektörün ihtiyaçlarına en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap vermeye devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz