Stefan Oelker, Krone Pazarlama Direktörü oldu

0
375
Krone Ticari Taşıtlar Grubu Pazarlama Direktörü Stefan Oelker

Stefan Oelker, 1 Şubat 2019 tarihi itibariyle Krone Ticari Taşıtlar Grubu Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi. 55 yaşındaki Stefan Oelker, daha önce reklamcılık sektöründe ve teknik ürünlerin pazarlanması alanında sorumluluk sahibi konumlarda çalıştı. Kendisi son olarak Almanya’nın önder e-bisiklet üreticisi Derby Cycle’ın Pazarlama ve İş Geliştime bölümünün başındaydı.

Krone Pazarlama & Satış Genel Müdürü Dr. Frank Albers, yeni atamayla ilgili şunları söyledi: “Uzun bir pazarlama deneyimine sahip Stefan Oelker’i kazanmaktan dolayı çok mutluyuz.  Yoğun bilgi birikimi ile marka bilinirliğimizi ve ürün stratejilerimizi şekillendireceğinden ve yeni atılımlar ve kavramlar ortaya koyacağından eminiz.

Yeni mücadelelere hazır olduğunu kaydeden Stefan Oelker ise şöyle konuştu: “Krone, yalpezesi uzun kamyonlardan ve treylerlerden elektrikli yük bisikletlerine uzanan önde gelen ticari taşıt üreticilerinden biri. Tüm Krone takımıyla birlikte, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm ürünleri ve hizmetleriyle hareketlilik hizmet sağlayıcısı Krone’nin konumunu daha da ileriye taşıyacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here