Sertrans, hasarsızlık rakamını açıkladı

0
854

Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics, resmi hasarsızlık rakamını açıkladı. 2010-2017 yıllarının ortalaması alınarak hesaplanan oran yüzde 99.99’a erişerek lojistik sektöründe ulaşılması zor bir seviyeye çıktı.

Türkiye’de ve dünyada, uluslararası nakliye esnasında yüklerin çeşitli derecelerde hasar görmesi, “yükte hafif pahada ağır” eşyaların nakliye, dağıtım ve depolama esnasında kaybolması veya çalınması çok sık karşılaşılan, ithalatçı ve ihracatçı firmaların en muzdarip olduğu konuların başında geliyor. Sertrans Logistics’in 2010-2017 yılları arasında gerçekleştirdiği ithalat ve ihracat taşımalarında, hasar, kayıp ve çalıntıların da dahil edildiği hasarsızlık oranı, başta elektronik, kozmetik, tekstil ve hediyelik eşya sektörlerinde yer alan ithalatçı ve ihracatçı firmalar için kesintisiz ve sorunsuz bir lojistik hizmet alma avantajı sağlıyor.

“Operasyonlarımızın her aşaması sıkı bir denetim altında”

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre esnek hizmet modellemeleri oluşturan Sertrans Logistics CEO’su Nilgün Keleş, konuyla ilgili şöyle konuştu: ‘‘Sertrans Logistics’in hasarsızlık oranı yüzde 99.99. Hasar gören, kaybolan ve çalınan tüm yüklerin tamamının dahil edildiği bu oran, Sertrans Logistics’in 2010-2017 yılları arasında ithalat ve ihracatını gerçekleştirdiği yükler temel alınarak hesaplanmış resmi rakamıdır. Bu oran, lojistik sürecin her defasında yüksek konsantrasyonla tamamlandığının, operasyonların her aşamasının tecrübeli ve uzman bir kadroyla 7/24 izlenerek sıkı denetim altında tutulduğunun, sürekli ölçümlendiğinin ve sonuçta daima en yüksek kaliteye ulaşıldığının bir göstergesidir.’’

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz