Scania’dan O.A.R Taşımacılık’a altı adet çekici

2
2149

2018 yılına hızlı başlayan ve art arda yaptığı teslimatlara bir yenisini daha ekleyen Scania, gazete dağıtımının önde gelen firmalarından O.A.R Taşımacılık’a altı adet G450 çekici teslim etti.

O.A.R Taşımacılık’a yeni araçları, satışı gerçekleştiren Scania yetkili satıcısı Erçal Fındık Otomotiv tarafından Turkuaz Medya Samandıra tesislerinde teslim edildi.

Teslimat törenine, Erçal Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Erçal, Erçal Group Scania Satış Müdürü Muhammet Demir, Doğuş Otomotiv Scania Satış Bölge Yöneticisi Ziya Yücel Çolak ile O.A.R Taşımacılık adına Osman Karataş, Aydın Karataş ve Recep Karataş katıldı.

Tüm Türkiye’ye gazete dağıtıyoruz

Yeni araçlarını teslim alırken O.A.R Taşımacılık adına açıklamada bulunan Osman Karataş “Türkiye’nin en büyük gazete dağıtım firmalarından Turkuvaz Medya Grubu ve müşterilerinin yayınlarının Türkiye geneline dağıtımını yapmaktayız. Şirketimiz tarafından, dağıtımı yapılan ulusal ve yerel gazetelerin tiraj, satış, promosyon ve pazarlama faaliyetlerinin planlaması, gerekli raporların hazırlanarak ilgili birimlere bilgi akışının sağlanması görevleri yürütülmektedir. Amacımız, Türkiye genelinde en uygun dağıtımı sağlayarak en az iade ile en fazla satışı yakalamaktır. Bu amacımıza da güvenli ve hızlı bir şeklide dağıtımlarla ulaşabiliriz. Scania markasının bizi bu amacımıza kısa sürede ulaştıracağına inanıyoruz. dedi.

Taşımacılık sektörüne 1994 yılında giren ve 2007 yılında O.A.R kurumsal ismi ile faaliyetlerine devam eden firma, C2 belgesine kayıtlı, AB ölçütlerine sahip 45 adet araç ile yurtiçi ve Azerbaycan ve Gürcistan olmak üzere Avrupa’ya da taşımacılık gerçekleştiriyor. 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz