Ali Çavuşoğulları Lojistik’e 30 adet Mercedes-Benz Actros çekici

1
2501

Ali Çavuşoğulları Lojistik, filosundaki araç sayısını artırırken tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana yaptı. Satın aldığı araçların tamamını yurtiçi nakliyede kullanacak olan şirket, gerçekleşen teslimatla birlikte filosuna 30 adet Euro 6 motorlu Mercedes-Benz Actros 1842 LS çekici kattı ve filosundaki araç sayısını 100 adede çıkardı.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Bayraktarlar Merkon’da gerçekleştirilen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Bayraktarlar Merkon Genel Müdürü Mehmet Akyol, Kamyon Satış Müdürü Serdar Üçyıldız ve Ali Çavuşoğulları Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Genç katıldı.

Ali Çavuşoğulları Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Genç, “Mercedes-Benz Türk ile uzun yıllara dayalı işbirliğimizin sonucu olarak bu alımda tercihimizi yine Mercedes-Benz’den yana yaptık. Yurtiçi nakliyede kullanacağımız Actros çekicilerin düşük yayıma ve yakıt ekonomisi sağlayan dayanıklı motorlara sahip olmasının yanı sıra markanın güvenilir olması bizim için çok önemli tercih nedenleri oldu. Diğer önemli bir etken de Mercedes-Benz Türk’ün yaygın servis ağına sahip bulunması. Bu değerli işbirliği için Mercedes-Benz Türk, TruckStore ve Bayraktarlar Merkon’a teşekkür ediyor, işbirliğimizin daha da artarak devam etmesini temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ise “Değerli bir iş ortağımız olan Ali Çavuşoğullar Lojistik şirketine 30 adet Mercedes-Benz Actros 1842 LS çekici teslimatını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mercedes-Benz çekicileri yeni Euro 6 motorlarıyla yakıt ekonomisinde performansını daha da artırdı. 120 bin km’ye çıkan bakım aralıkları ve yüzde 20 oranında düşen bakım maliyeti ile Actros, müşterilerimize ticari anlamda büyük avantaj sağlıyor. Türkiye’deki 50’nci yılımızı kutladığımız bu önemli yılda da Mercedes-Benz Türk olarak her zaman en doğru ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz. Yeni araçların Ali Çavuşoğulları Lojistik’e hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz.” dedi.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ve Ali Çavuşoğulları Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Genç

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz