Scania İş Ortakları IFAT Fuarı’nda

0
1534

Türkiye’de ikinci kez düzenlenen Çevre ve Teknoloji Fuarı IFAT 2017, 68 ülkeden 412 markanın katılımı ile 11 bin 326 profesyonel ziyaretçiyi ağırladı.

IFAT Fuarı’nda; katı atık, su ve atık su arıtımı, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, ayırma, arıtma ve presleme makineleri, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilenebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları gibi onlarca farklı kategoride yenilikler sergilendi. Katılımcılar arasında Türkiye’den sonra en fazla temsil edilen ülkeler sıralamasında Almanya, Çin, Avusturya, Fransa, İtalya ve İsviçre yer aldı.

Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği (ARÜSDER) üyesi olan Nurmak, Güneri Makine, Efe, EMS (Erhan Makine Sistemleri) , EMİ-Çevre Makineleri ve Karba gibi önemli üstyapı firmaları çevre teknolojisine uyumlu üstyapı çözümlerini fuarda sergiledi.

Scania Üstyapı Portalı sayesinde (www.truckbodybuilder.scania.com) araçlarla ilgili tadilat, montaj ve teknik resim gibi ayrıntılı tüm bilgilere kolaylıkla ulaşılabiliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz