SAF-Holland’dan hafif ve dayanıklı yeni treyler ayağı

0
1831

SAF-Holland, SAF Hercules treyler ayağı sistemini sunuyor. Hafif yapısına rağmen bu ayaklar, 24 bin kg’ye kadar yük taşıyabiliyor. 10 adet bağlantı yeri ve üç boyutlu arka plakası sayesinde SAF Hercules treyler ayakları, piyasada bulunan tüm ürünlerin yerine kolayca takılabiliyor SAF Hercules treyler ayak sistemleri, üç yıllık garanti ile sunuluyor.      

İki önemli özelliği bir arada sunan yeni SAF Hercules treyler ayakları, hafif ve dayanıklı bir tasarıma sahip. SAF TITAN Pro premium treyler ayak takımları ile karşılaştırıldığında SAF Hercules, 8 kg’lik bir ağırlık avantajı sağlıyor. Yeni ayaklarda 50 bin kg’lik statik yük ve 24 bin kg’lik kaldırma sığası bulunuyor.

Zorlu çalışma koşulları için

Toz boya kaplaması, treyler ayaklarını çevresel etkilere ve taş darbelerine karşı en iyi şekilde koruyor. Bu özelliği SAF Hercules ayaklarının İskandinavya’nın soğuğundan Ortadoğu’nun yakıcı çöl sıcaklarına kadar tüm zorlu koşullar için en ideal çözüm olmasını sağlıyor. Sağlam ayaklar; açık kasa, soğutuculu, tanker ve silobas treylerlerin yanı sıra damper, konteyner taşıyıcı, alçak yüklemeli ve ağır nakliye treylerlerini de kapsayan geniş yelpazedeki uygulamalarda yüksek performans gösteriyor. Kompakt iki vitesli şanzıman, düşük ve yüksek vites arasında kolayca geçiş sağlıyor. Düşük viteste kaldırma kuvveti, dönüş başına 1 mm iken yüksek viteste 12 mm oluyor.

Hızlı ve kolay değişim

SAF-Holland’ın kesintisiz 10 bağlantılı ve üç boyutlu arka plakası, treyler ayak takımlarının çeşitli şekillerde monte edilmesine olanak sağlıyor. Böylece mevcut bütün treyler ayaklarının kolayca yeni SAF Hercules ile değiştirilmesi mümkün oluyor. SAF-Holland Avrupa, Ortadoğu, Afrika & Hindistan Başkanı Alexander Geis, konu ile ilgili açıklamasında “SAF Hercules ayak takımlarının kullanımı, en az güç sarf edildiğinden oldukça kolay. Bu takımların sağladığı üstün işlevsel güvenilirlik sayesinde günlük kullanım da çok daha kolay hale geliyor.” dedi. Özel SAF-Holland gres yağının kullanımı sayesinde treyler ayakları üç yıl boyunca bakım gerektirmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz