Efatur, araç filosunu 100 adet VW Crafter ile genişletti

1
2844
VW-Efatur

Taşımacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Efatur, bu yıl da araç filosunu Volkswagen Crafter ile güçlendirerek 100 adet Volkswagen Crafter’ı filosuna ekledi. İlk 44 adet Crafter’ın teslimatı nisan ayında gerçekleştirildi.

Öğrenci ve personel taşımacılığı, operasyonel kiralama ve transfer hizmetlerinde faaliyet gösteren Efatur ile Volkswagen Ticari Araç arasındaki işbirliği Efatur’un 100 adet Volkswagen Crafter’ı filosuna katmasıyla daha güçlendi. Efatur’un Kurtköy şubesinde düzenlenen törene Volkswagen Ticari Araç Satış Müdürü Taner Kozlan, Efatur Yönetim Kurulu Başkanı Emin Altunç, Genel Müdür Kayhan Yılmazer ve her iki şirketin yöneticileri katıldı.

Taner Kozlan: “Farklı ihtiyaçlara çözümler sunuyoruz

Volkswagen Ticari Araç Satış Müdürü Taner Kozlan, yeni teslimatlarla Crafter modelinin ticari taşıt pazarındaki etkinliğini artırdıklarını söyledi. Volkswagen Ticari Araç’ın sektörün öncü firmaları tarafından tercih edildiğinin altını çizen Taner Kozlan, şöyle devam etti: “Bunun temel nedeni sektörün ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek donanım ve kalitede model ve hizmetleri sunuyor olmamız. Efatur ile geçmişten gelen işbirliğimizi 2017 yılında da yeni Crafter teslimatları ile devam ettiriyoruz. Crafter, her sektörden farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlandı. Bu anlamda Crafter, servis, okul, turizm taşımacılığında Efatur’un en iyi çözüm ortağı.”

Kayhan Yılmazer: “Crafter’da güvenlik, konfor ve düşük yakıt tüketimi var

Törende bir konuşma yapan Efatur Genel Müdürü Kayhan Yılmazer ise şirket olarak en çok önem verdikleri konunun yolcularının güvenliği ve konforu olduğunu vurgulayarak, bunun da Volkswagen Ticari Araç modellerini seçmelerindeki en belirleyici kriter olduğunu söyledi. Yılmazer, “Volkswagen Crafter modelini yakından takip ediyoruz. Crafter’ın yolcularına sunduğu güvenlik ve konfor, sınıf standartlarının üstünde. Ayrıca düşük yakıt tüketimi ve işletim maliyetini de göz önüne aldığımızda, bizim için Volkswagen Ticari Araç’ı seçmek, çok doğru bir karar oldu.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz