Renault Trucks D Wide 320, 2021 Yılının Sürdürülebilir Kamyonu seçildi

0
226
renault-trucks-d-wide-model-year-2020
Renault Trucks D Wide 320, Dağıtım kategorisinde “2021 Yılının Sürüdürülebilir Kamyonu” ödülünü kazandı.

Renault Trucks, her yıl ağır ve hafif ticari taşıt üreticilerine sürdürülebilir gelişim ödülü veren İtalyan Vado e Torno dergisinden bir ödül aldı. D Wide 320, Dağıtım kategorisinde “2021 Yılının Sürüdürülebilir Kamyonu” seçildi.

İtalyan Vado e Torno dergisi, her yıl Uzun Yol, Dağıtım ve Hafif Ticari Taşıt olmak üzere üç kategoride sürdürülebilir gelişim ödülü veriyor. Renault Trucks D Wide 320, Dağıtım kategorisinde  “2021 Yılının Sürüdürülebilir Kamyonu” ödülünü kazandı.

Renault Trucks‘ın son derece rekabetçi bir sınıf olan orta tonajlı taşıtlardaki uzmanlığını ve deneyimini takdir eden jüri; çok yönlülüğü, verimliliği ve üretkenliği nedeniyle D Wide 320 modelini ödüllendirdi.

Jüri, şu açıklamayı yaptı: “Aktarmayı devreden çıkartan Optiroll işlevine sahip Fuel Eco paketinin verimliliği ile birleştirildiğinde Optidriver otomatikleştirilmiş vites kutusunun performansı düşük yakıt tüketimi ve buna bağlı olarak oldukça düşük kirletici yayım seviyesi sağlıyor. Renault Trucks D Wide 320, bölgesel taşımacılığın gereksinimlerini ve nakliyeciler arasında karlılık arayışını karşılayan en verimli araçlardan biri.

Son olarak, en güncel D Wide modeliyle Renault Trucks, sürücü konforu açısından çıtayı çok yükseğe çıkardı.” şeklinde görüşlerini özetleyen jüri, bu modelin sürüş konforu, çevre görüşü ve güvenlik konularında yaptığı  iyileştirmeleri de övdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here