Renault Trucks’tan sıfıra sıfır faiz kampanyası

0
1269
Renault Trucks

Renault Trucks, uzun yol çekicilerinden ağır şantiye kamyonlarına kadar tüm modellerinde yıl sonuna kadar 230 bin TL krediye 12 ay, yüzde 0 faiz avantajı sağlıyor.

Renault Trucks, tüm kamyon ve çekici modellerini kapsayan ve 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek özel kampanyası ile ticari taşıt filolarına yola devam diyor. 230 bin TL’lik krediye 12 ay sıfır faiz avantajı sağlayan Renault Trucks, kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

 

Kampanya kapsamındaki uzun yol serisi olan Renault Trucks T çekiciler, yüksek bir yakıt tasarrufu ve konfor sunuyor. Ağır şantiye işlerinin zorlu koşullarında sefer sayısını azaltacak şekilde tasarlanan güçlü şasisi ve yüksek performansı ile K serisi, şantiye işlerinin yükünü hafifletiyor. C serisi ise şantiye görevlerinde performans ve manevra kabiliyeti ile ön plana çıkıyor. Hafif şasisi sayesinde yurtiçi nakliyesinde kolaylık sunan D serisi kamyonlar da dağıtım görevlerinde yüksek verimlilik sağlıyor. Araçlarının verimlilikleri ve gelişmiş özelliklerinin yanı sıra Renault Trucks, satış sonrası hizmetlerde de sınır tanımıyor. Renault Trucks yetkili servislerinden temin edilen ve montajı yapılan onaylı parçalarda tüm dünyada kilometre sınırsız 2 yıl parça garantisi sunuyor. Bu garanti, yedek parça, işçilik, etkilenen diğer yedek parçalar ve Yol Yardım Hizmeti’ni kapsıyor.

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Yıl sonuna kadar devam edecek kampanyamız, Euro ve TL temelinde seçenekler sunuyor. Yeni kampanyamız sayesinde araçlarını yenilemek isteyen veya yeni alım yapacak müşterilerimizin daha da avantajlı yatırımlar yapmalarını hedefliyoruz. Ticari taşıtlar sektöründe pazarda dalgalanmalar olsa da durmak söz konusu değil. Uluslararası ve yurtiçi nakliyattan inşaat alanına kadar süregelen işler son hızıyla devam ediyor. Bu nedenle teşvik eden ve destekleyen kampanyalar ile iş ortaklarımızın yanında oluyoruz.” dedi.

Kampanya ayrıntıları 0216 655 75 00 no’lu telefondan öğrenilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz