Renault Trucks bayileri Lyon’da bir araya geldi

1
2160
Renault Trucks


Renault Trucks bayileri, markanın merkezi olan Lyon Sahası’nda hem üretim tesislerini ziyaret ettiler hem de özel eğitim programlarına katılarak farklı uygulamalar için araç konfigürasyonları ile ilgili bilgilerini artırdılar.

100’üncü yılını kutlayan Renault Trucks’ın Lyon Sahası, Türkiye bayilerinden satış, satış sonrası ve servis ekiplerinin katıldığı bir grubu ağırladı. Özel eğitimlere katılan Renault Trucks Türkiye bayi ekipleri, teknik bilgilerini pekiştirirken bilgi alışverişinde bulundular. Test sürüşlerinin yanı sıra araç yelpazelerinin teknik özelliklerini tüm ayrıntıları ile inceleyerek bilgilerini yenilediler.

Türkiye genelinde geniş bir satış ve satış sonrası bayi ağı ile hizmet sunduklarını kaydeden Renault Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü Özkan Çelik, konuyla ilgili olarak “Dünya çapında Renault Trucks hizmet ağının eğitimli çalışanlarının hepsi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verme amacını paylaşıyor. Renault Trucks olarak satış ve satış sonrası hizmetlerimizde bayilerimiz, markamızın yüzü oluyor. Bayilerimizin donanımı, müşterilerimizin aldığı hizmetin kalitesinde belirleyici hale geliyor. Bu nedenle Renault Trucks olarak ürünlerimizin geliştirilmesi ve üretilmesinde gösterdiğimiz aynı titizliği bayi kanalımız için de gösteriyoruz. Böylece Renault Trucks bayilerinin etkinliği, markamızın pazarda rekabet gücünü artırıyor. Renault Trucks’ın tercih edilmesinde ürünlerimiz kadar bayi ağımız ve satış sonrası hizmetlerimiz de etkili oluyor. Bu çerçevede iş alanlarımızın gereklilikleri doğrultusunda bayilerimizin düzenli eğitimlere katılması, gelişen ve değişen pazara yönelik birlikte çözüm yollarının bulunması bizler için önem taşıyor. Bu yıl Lyon’da düzenlenen eğitimimizde aynı zamanda üretim tesisimizin 100’üncü yılını da kutladık.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz