Prometeon’dan yeni lastik serisi

0
484
Pirelli FR 85 Plus
Pirelli FR 85 Plus

Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, midibüs ve minibüslere yönelik “R85 Plus” serisini geliştirdi. Türkiye koşullarına özel olarak geliştirilen ve kentiçi taşımacılık için tasarlanan R85 Plus serisi, yüksek km performansı ve daha uzun karkas ömrü sunuyor.

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve iş makinesi lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon, midibüs ve minibüslere yönelik tasarladığı “R85 Plus” serisi lastikleri ile dayanıklılık, güç, konfor ve güvenliği öne çıkarıyor.

Pirelli FR 85 plus serisi
Pirelli FR 85 plus serisi lastikler, Türkiye koşullarına özel geliştirilmiş taban karışımı ve artırılmış sırt genişliği ile daha yüksek kilometre performansı ve düşük fren mesafesi sağlıyor.

Daha uzun karkas ömrü, düşük gürültü ve azalan fren mesafesi

Prometeon’un “R85 Plus” serisi lastikleri Türkiye koşullarına özel geliştirilmiş taban karışımı ve artırılmış sırt genişliği ile daha yüksek kilometre performansı ve düşük fren mesafesi sağlıyor. Ayrıca hem çeker hem ön aks lastiğinde M+S ve 3PMSF (kar tanesi) işaretlemesine sahip olan seri, dört mevsim yüksek güvenlik ve yol tutuşu sunuyor.

Seride yeni ölçü

Pirelli TR 85 Plus
Pirelli TR 85 Plus

Geliştirilen kuşak paketi teknolojisi karkas kullanım ömrünü artırırken aynı zamanda düzensiz aşınmanın önüne geçerken, bu teknoloji R85 serisine yüksek kaplanabilirlik özelliği kazandırıyor.

R85 Plus serisi lastiklerin mevcut 215/75 R17.5 ölçüsüne ek olarak sınıfının en çok tercih edilen ölçülerinden biri olan 225/75 R17.5 ölçüsü de seriye eklendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here