Yiğit Akü, MIMS Automobility Moscow Fuarı’na katıldı

0
452
Yiğit Akü
Yiğit Akü, MIMS Automobility Moscow Fuarı’na katıldı.

Yiğit Akü; her yıl Rusya’nın Moskova şehrinde 21-24 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşen dünya otomotiv endüstrisinin en önemli fuarlarından biri olan MIMS Automobility Moscow Fuarı’na katıldı.

Tüm dünyanın otomotiv endüstrisinde buluşma platformu haline gelen Moskova Fuarı’nda farkındalık oluşturan Yiğit Akü; seçkin ürünleri, teknolojik yenilikleri ve güçlü marka değeri ile sektöre önemli katkı sağladı. Yüksek inovasyonla geliştirilen üstün nitelikli ürünleri arasında, EFB teknolojisiyle üretilen Stop-Start aküler, endüstriyel alanda kullanılan jel aküler ve elektrikli araçlara özel lityum aküler ile sektöre alternatif yenilikler sunarak, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Akü ihtiyaçlarına çözüm sunma konusunda öncü rol üstlendi.

Fuar kapsamında ürünlerini ve teknolojilerini sektör profesyonelleriyle ve katılımcılarla buluşturan Yiğit Akü, inovatif çözümleri ve güçlü performansa sahip ürün gamı ile sektörün nabzını tuttu. 

Yüksek yatırım gücü, uluslararası fuar katılımları ve sektördeki başarıları ile adından söz eden Yiğit Akü, çözüm odaklı yaklaşımı, güçlü inovasyon girişimleri, Ar-Ge ve Ür-Ge’ye dayalı yatırımlarıyla sektördeki liderliğini gözler önüne serdi. Akü sektöründe kazanmış olduğu ihracat liderliği unvanını koruyarak hem ülkemizde hem de uluslararası arenada başarılı bir yükseliş sergilemeye devam eden Yiğit Akü, yüksek kalite standartları, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve sürekli gelişen alt yapısıyla akü sektöründe başarıları ile adından söz ettiriyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz