Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş.’de yeni yapılanma

0
1314

Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Ticaret Direktörlüğü’nde yeni yapılanma sonrasında Satış Müdürü Emre Özdemir, Pazarlama Müdürü ise İpek Unaran oldu.

Premium ve yüksek performans odaklı saf bir tüketici lastikleri şirketi olmaya devam eden Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. bünyesinde Ticaret Direktörlüğü’nde yaşanan yeni yapılanma ile Satış Müdürü konumuna eylül ayında Emre Özdemir, Pazarlama Müdürü konumuna ise geçtiğimiz mart ayında İpek Unaran getirildi.

Çalışma hayatına sivil toplum sektöründe başlayan Emre Özdemir, Türkiye ve Brüksel’deki görevlerinin ardından 2007 – 2010 yılları arasında Kıraça Holding şirketlerinden Karland A.Ş.’de Dış İlişkiler Koordinatörü olarak görev yaptı. Ardından üç buçuk yıl boyunca Hyundai’de Bölge Satış Müdürlüğü yapan Özdemir, 2013 yılında yine Bölge Satış Müdürü olarak Pirelli’ye katıldı. Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Satış Müdürü konumuna getirilen Özdemir, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Sosyoloji bölümlerinden mezun oldu. Sonrasında ise Jean Monnet bursiyeri olarak Leuven Üniversitesi’nde (Belçika) Avrupa Siyaseti Yüksek Lisansı’nı tamamlayan Emre Özdemir çok iyi derecede İngilizce biliyor. Üniversite yıllarında başladığı uluslararası sivil toplum çalışmalarına gönüllü olarak devam eden Emre Özdemir, çeşitli kuruluşlarda ülkemizi temsil ediyor.

Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Satış Müdürü Emre Özdemir

Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Pazarlama Müdürü konumuna getirilen İpek Unaran ise çalışma hayatına 1997 yılında Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.’de başladı. 2003 yılında Pazarlama Bölümü’nde Binek Lastikleri Ürün Müdürü olarak görev yapan ve sonrasında şirket bünyesinde pazarlama bölümünde birçok farklı görevde bulunduktan sonra 2015 yılında Hankook Lastikleri’nde Türkiye ve Balkan ülkelerinden sorumlu Pazarlama Müdürü olarak çalışan Unaran, 2016 yılında Pirelli bünyesine katıldı ve Ticaret Direktörlüğü’nde yaşanan yeni yapılanma sonrasında Pazarlama Müdürü görevine getirildi. Orta ve lise eğitimini Saint Pulcherie ve Saint Michel Liseleri’nde tamamlayan Unaran, 1997 yılında ise Yıldız Teknik Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldu. Evli ve bir çocuk annesi olan İpek Unaran, çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor. Hobi olarak ise yemek yapmayı seviyor.

Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Pazarlama Müdürü İpek Unaran

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz