Prometeon Türkiye roadshow sona erdi

2
459
Prometeon_Roadshow__3_
Prometeon Türkiye, bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştirdiği geleneksel Kamyon Kooperatifleri Roadshow’unda 25 noktada yaklaşık 7 bin 500 kamyon sürücüsü ile bir araya geldi.

Geliştirdiği servis ve çözümleriyle lastik bakım yönetiminde uzman olan Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştirdiği geleneksel Kamyon Kooperatifleri Roadshow’unda 25 noktada yaklaşık 7 bin 500 kamyon sürücüsü ile bir araya geldi.

Hem içeriği hem de ulaştığı noktalar ile sektörünün en kapsamlı roadshow’u olan ve bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Prometeon Türkiye roadshow’u 13 Mayıs tarihinde sona erdi. Prometeon TIR’ı “Her Koşulda Yanındayız” sloganı ile 8 Nisan – 13 Mayıs tarihleri arasında 25 günde 21 ildeki 25 noktada yaklaşık 7 bin 500 sürücü ile bir araya geldi.

Prometeon_Roadshow__2_
Prometeon TIR’ı “Her Koşulda Yanındayız” sloganı ile 8 Nisan – 13 Mayıs tarihleri arasında 25 günde 21 ildeki 25 noktada yaklaşık 7 bin 500 sürücü ile bir araya geldi.

Kampanyalar, yarışmalar ve lastik kontrolleri yapıldı

Prometeon Türkiye yetkililerinin ve iş ortaklarının katılımıyla gerçekleştirilen roadshow kapsamında 7 bin 500’e yakın kamyon sürücüsüne Pirelli markalı endüstriyel ve ticari ürünler tanıtıldı ve Prometeon’un ProTruck çözüm paketi ile ilgili bilgi aktarıldı.

Etkinliklerde 8 binden fazla lastiğin hava basıncı ve diş derinlikleri kontrol edildi, usta sürücüler lastikte hava basıncının önemi konusunda bilinçlendirildi. Ödüllü yarışmalar ve özel kampanyalar düzenlendi.   

Prometeon_Roadshow__1_
Roadshow kapsamında 7 bin 500’e yakın kamyon sürücüsüne Pirelli markalı endüstriyel ve ticari ürünler tanıtıldı ve Prometeon’un ProTruck çözüm paketi ile ilgili bilgi aktarıldı.

Gökçe Şenocak: “Usta sürücülerimizin daima yanlarında olmaya devam edeceğiz

Prometeon Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, yaptığı açıklamada “Prometeon Türkiye olarak, 4’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz geleneksel kamyon kooperatifleri roadshow’umuzda ‘Her Koşulda Yanındayız’ diyerek Türkiye’nin dört bir yanında kamyoncu dostlarımızla bir araya geldik. Hem onları lastikle ilgili bilgilendirdik, kontrollerini yaptık hem de ihtiyaçlarını dinledik ve oldukça güzel geri dönüşler aldık. Gelenekselleşen roadshow’umuzun 4. yılının sonunda toplam 42 farklı ilde, 24 bin 500 sürücümüzle bir araya gelmiş olduk. Amacımız, usta sürücülerimize onların yolculukları boyunca yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmak. Bu doğrultuda lastik bakımı ve kontrollerin yanı sıra özel kampanyalar gerçekleştirdik. Önümüzdeki yıl da daha fazla usta sürücüye ulaşmak üzere şimdiden çalışmalara başladık.” dedi.

Prometeon Türkiye TIR’ı 4 yılda yaklaşık 24 bin 500 yüz sürücüye ulaştı

2016’dan bu yana düzenlenen roadshowlar ile 4 yılda toplam 136 günde, 42 farklı ilde 136 etkinlik düzenlenerek yaklaşık 24 bin 500 usta sürücüyle bir araya gelindi. 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here