Petrol Ofisi’ne “LinkedIn Rising Star” ödülü

5
1549
Renault Trucks

Petrol Ofisi, son bir yıldaki performansıyla “LinkedIn Rising Star” ödülünü alarak Türkiye 1’incisi olmaya hak kazandı.

Türkiye’nin lider şirketlerini bir araya getirerek ilham vermeyi, networking fırsatı oluşturmayı ve başarıyı ödüllendirmeyi amaçlayan özel bir etkinlik olan LinkedIn Yetenek Ödülleri sahiplerini buldu.

Petrol Ofisi, LinkedIn Rising Star kategorisinde birinci oldu. Rising Star kategorisinde, Ağustos 2017 – 2018 tarihleri arasında LinkedIn’de iletişim yapmaya başlamış Türkiye’deki yaklaşık 200 şirket değerlendirildi. Tüm süreci çok ince elenip sık dokunarak yapılan değerlendirmenin sonunda, Petrol Ofisi hem işveren markası yönetimi hem de işe alım süreçlerinde rakiplerini geride bıraktı. Takipçi sayısı, içerik paylaşımı ve etkileşimi, işe alım lisansının etkin kullanımı ve diğer tüm işlevlerin ölçümlendiği kategoride Türkiye’nin en iyisi seçildi.

Türkiye’nin en büyük 3’üncü markası

Petrol Ofisi, bin 700’ü aşkın akaryakıt istasyonu, bir madeni yağ fabrikası, dokuz akaryakıt terminali, üç LPG terminali, 20 havalimanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1 milyon metreküp depolama sığasıyla Türkiye’nin öncü akaryakıt, LPG dağıtım ve madeni yağ şirketi konumunda. 2017 verilerine göre Petrol Ofisi, 38.5 milyar TL’lik cirosuyla Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük üçüncü şirketi konumunda bulunuyor.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz