Petrol Ofisi’nden Maats İnşaat Makinaları’na özel madeni yağ serisi

0
1509


Petrol Ofisi, iş makinaları pazarının önde gelen oyuncularından Maats İnşaat Makinaları’nın distribütörü olduğu Doosan ve Manitou markalarına özel bir madeni yağ serisi geliştirdi. Doosan ve Manitou iş makinası kullanıcıları, Petrol Ofisi Madeni Yağlar tarafından üretilen ‘MaatsOil’ madeni yağları ile çok daha verimli ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olacak.

Petrol Ofisi, Doosan ve Manitou iş makinalarının Türkiye distribütörü olan Maats İnşaat Makinaları ile önemli bir işbirliğine imza attı. Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın sahip olduğu bilgi birikimi doğrultusunda Maats İnşaat Makinaları’nın taleplerine uygun olarak Petrol Ofisi Madeni Yağlar tarafından üretilen ‘MaatsOil’ madeni yağları, Doosan ve Manitou iş makinaları sahipleri ve yetkili servisleri tarafından periyodik bakım ve onarımlarda kullanılacak. İş makinalarının çok daha verimli ve uzun ömürlü kullanım özellikleri sunmasını sağlayan MaatsOil markalı madeni yağlar, Türkiye genelindeki tüm Maats şube ve yetkili servislerinin resmi yağı olarak tercih edilecek. Doosan ve Manitou iş makinaları tarafından belirlenen standartlara uygun viskozitede geliştirilen MaatsOil, Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın Derince’deki ileri teknoloji ile imalat gerçekleştirdiği fabrikasında üretiliyor.

Motor, Şanzıman/Dişli ve Hidrolik olmak üzere üç farklı tipte geliştirilen MaatsOil ürünleri, üstün koruma sağlaması ve uzun ömürlü olması özelliği ile ağır şartlarda çalışan tüm iş makinalarında yüksek performans sağlıyor. İş makinalarının uzun vadede en verimli şekilde kullanılmasına yardımcı olan MaatsOil, yüksek koruma özelliği sayesinde makinaların bakım giderlerinde de önemli bir tasarruf sağlıyor.

Madeni yağ pazarının önderi olarak, son teknoloji ile üretilen ürünleri sektöründe önder olan firmalar ile bir araya getirmeye devam ettiklerini kaydeden Petrol Ofisi Satış Direktörü Ulvi Kılıç, iş makinalarında kullanılan madeni yağların, zorlu koşullarda çalıştıkları için sektör içerisinde özel değerlendirilmesi gereken bir grubu temsil ettiğini belirterek, şunları söyledi: “Petrol Ofisi’nin Derince’deki madeni yağ teknoloji merkezinde (POTEM) gerçekleştirdiğimiz ürün geliştirme ve üretim çalışmaları kapsamında sürekli yenilikçi çözümlerle ürünlerimizi yeniliyor, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda özel ürünler sunuyoruz. MaatsOil ürün grubu için de özel bir çalışma süreci yürüttük ve Maats İş Makinaları müşterilerine en zorlu şartlarda güvenebilecekleri performans sunan bu seriyi ürettik. Üretim ve satışın yanı sıra satış sonrası hizmetlere büyük önem veren Maats İş Makinaları ile işbirliğimizi uzun vadede sürdürmek istiyor ve Türkiye’nin iki büyük markasının işbirliğinden doğacak bu güç ile tüketicilere avantaj sağlayan çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz.

Petrol Ofisi Satış Direktörü Ulvi Kılıç ve Maats İnşaat Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Uğur Güllü

Maats İnşaat Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Uğur Güllü ise işbirliğiyle ilgili olarak “Maats İnşaat Makinaları olarak Türkiye Distribütörlüğü’nü yapmakta olduğumuz Doosan ve Manitou  marka makinalarda  kullanılacak madeni yağlar konusunda kendi firma adımızı taşıyan  MaatsOil‘i üretmek için  Petrol Ofisi ile yapmış olduğumuz  işbirliğinden  büyük memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz