Pamukkale Turizm, 41 adetlik otobüs yatırımında MAN’ı tercih etti

0
2182

MAN Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP ile 2017 yılının tek yeni otobüs modeli Neoplan Tourliner 2+1 VIP; yenilenen özellikleri, Euro 6C ile sağladığı daha yüksek performans ve yakıt tasarrufu ile şehirlerarası yolcu taşımacılığı firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. Türkiye seyahat sektörünün önde gelen markalarından biri olan Pamukkale Turizm, özmal filosunu güçlendirmek için yaptığı yatırımlarda Neoplan ve MAN’ı tercih ederek, 41 adet yeni nesil 2+1 VIP seyahat otobüsü aldı.

Pamukkale Turizm’e Neoplan yeni Tourliner ve Lion’s Coach EfficientLine otobüslerden oluşan 41 adet araç, MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde gerçekleştirilen törenle teslim edildi. Teslimat töreninde Pamukkale Turizm Ankara Bölge Müdürü Ufuk Bababalım, Pamukkale Turizm‘den Hakan Cimbiş, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, VDF MAN Finans Satış Müdürü Soner Delikan, MAN Otobüs Bölge Yöneticisi Emrah Albustanoğlu ve VDF MAN Finans Yöneticisi Tuğrul Aykın hazır bulundu.

Pamukkale Turizm’e Neoplan yeni Tourliner ve Lion’s Coach EfficientLine otobüslerden oluşan 41 adet araç, MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde gerçekleştirilen törenle teslim edildi.

Yüksek yolcu konforu, güçlü performans

IF 2017 tasarım ödüllü Neoplan’ın yeni Tourliner modeli birçok ileri teknolojiyi, birbiriyle uyumlu ve koordinasyon içinde yüksek bir performans ile ortaya koyuyor. Yüksek bir performansı, çok daha az egzoz gazı yayımı ve çok daha düşük yakıt tüketimi ile sunuyor. Standart sunulan MAN TipMatic otomatikleştirilmiş 12 ileri Easy-Start şanzımanı ile çevreci Euro 6C motoru, yeni Tourliner’da yüzde 10 yakıt optimizasyonu sağlıyor. Yine aracın standartları arasında yer alan EfficientCruise ve EfficientRoll sistemleri de, sürüş konforu ve yakıt tasarrufunun yanı sıra motor ömrünü uzatıyor. Yeni Tourliner’ın dış tasarımı, aynı zamanda rüzgar direncinde orta sınıf bir SUV’un değerlerine sahip. Yolcu bölümünde koridorsuz zemin yapısı, özel koltukları, oldukça rahat diz mesafesi, standart uydu ve GPS antenleri ile seyahat konforunu da en üst düzeyde sunuyor.

41 otobüslük yatırımın finansal çözümü VDF’den

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Volkswagen Doğuş Finans, 2015 yılı itibari ile MAN Finans ile birleşerek otomotiv ve hafif ticari taşıt finansmanındaki uzmanlığını, ağır vasıta sektörü ile de güçlendirdi. VDF, Pamukkale Turizm ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. gibi, alanlarında köklü markaların birlikte yürüttüğü projelere, daha önceki projelerde olduğu gibi finansman çözüm ortağı olarak katkı sağladı.

Pamukkale Turizm, özmal filosunu güçlendirmek için yaptığı yatırımlarda Neoplan ve MAN’ı tercih ederek, 41 adet yeni nesil 2+1 VIP seyahat otobüsü aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz