Özgüven Nakliyat’a üç adet DAF

0
1425
daf-delivery-Ozguven
(Soldan sağa) (Özgüven Nakliyet), Ali Yoldaş, Mehmet Yoldas, (Bursa Ağır Vasıta) Tayfun Karahasan, Muhsin Koçaslan (Özguven Nakliyat) Erhan Öğün - Başşoför, (DAF Trucks Türkiye) Gregor van der Mark, (Bursa Ağır Vasıta) Fahri Bayram, (DAF Trucks Türkiye) Cenker Furmaz

DAF Trucks, düzenlenen törenle Özgüven Nakliyat‘a üç adet DAF FT XF 480 çekici teslim etti. Özgüven Nakliyat, Nestle sularının ulusal taşımacılığını yapıyor. Çekiciler suların 24 saat içinde dağıtım planında kullanılacak.

Özgüven Nakliyat yetkilileri, Özgüven Nakliyat gibi bir şirket için 24 saat arızasız olarak çalışacak güvenilir kamyonlar satın alma gerekliliğinin yakıt tüketimi kadar önemli olduğunu dile getirdiler. DAF çekicilerin filodaki diğer marka çekicileri göre daha az yakıt tüketmesi nedeniyle şirket yönetimi başka marka 3 adet çekiciyi DAF’a dönüştürme ve DAF Trucks ile devam etme kararı aldı.

DAF’ın servis ağından memnuniyet duyduklarını ifade eden Özgüven Nakliyat yetkilileri, ülke çapındaki DAF ve TRP/DAF servis istasyonlarının ve uygun fiyatlı yedek parçaların şirket için önemli bir artı olduğunu dile getirdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here