Eksa Transport, proje taşımacılığında Tırsan ile işbirliğini güçlendiriyor

0
1454
tirsan-Eksa-2
Eksa Transport, Tırsan ile yapılan işbirliği sonucunda filosuna 3 adet Kässbohrer K.SPA M 3 ve 1 adet Kässbohrer K.SLL 2 aracı ekledi.

Uluslararası proje taşımacılığının önde gelen firmalarından Eksa Transport ve geniş ürün yelpazesiyle lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan, işbirliklerini 3 adet Kässbohrer K.SPA M 3 Uzayabilir Mega Ağır Hizmet Platform ve 1 adet K.SLL 2 Hidrolik Dümenlenebilir Low-Loader teslimatı  ile güçlendirdi.

Ağır ve gabari dışı projelerin taşımacılığının iddialı firmalarından Eksa Transport, filo yatırımında tercihini yine Tırsan araçların sağlamlığından ve kalitesinden yana kullandı. Eksa Transport, Tırsan ile yapılan işbirliği sonucunda filosuna 3 adet Kässbohrer K.SPA M 3 ve 1 adet Kässbohrer K.SLL 2 aracı ekledi. Böylece, Eksa Transport’un filosundaki Tırsan marka araç sayısı 54’e ulaştı.

Eksa Nakliyat merkez binasında gerçekleştirilen teslimat törenine Eksa Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karaoğlu ve Daf-Tırsan Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.

Filomuzdaki Tırsan araçlardan çok memnunuz

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Eksa Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karaoğlu, Tırsan ürünlerini sağlamlığı, güvenilirliği, sunduğu operasyonel kolaylık, ikinci el değerinin yüksek olması ve müşterilerine sağlamış olduğu avantajlardan dolayı tercih ettiklerini vurgulayarak, “Filomuzda 50 adet Tırsan aracımız bulunuyor. Bu araçlardan çok memnun kaldığımız için tercihimizi yine Tırsan’dan yana kullandık. Son olarak filomuza katmış olduğumuz Kässbohrer K.SPA M 3 ve K.SLL 2 araçlarının da uzun, yüksek ve gabari dışı özel taşımalarımız için en doğru seçim olduğuna inanıyoruz. Tırsan ile işbirliğimizin güçlenerek artacağına inanıyorum.” dedi.

Çok özel bir iş yapıyoruz, Tırsan’a güveniyoruz

Karaoğlu, şirketin faaliyetlerinden bahsederek, “1978 yılından bu yana sektörün içindeyiz. 1995 yılında firmamızı kurduk ve son 15 yıldır vagon, otobüs ve boru gibi her türlü ağır ve gabari dışı proje taşımacılığı yapıyoruz. İddialı olduğumuz bu alanda hızla büyüyoruz. Bünyemizde bulunan değişik ölçülerdeki low-bed, mega ve jumbo araçlar ile Avrupa’nın tüm ülkelerine ve Avrupa’dan da Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve İran’a taşıma yapıyoruz. Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı yükleri; özel taşıma müsaadeleri ve öncü hizmetlerle güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz. Çok özel ve teknik bir iş yapıyoruz, bu işi yaparken de aracın tüm koşullarda azami performans sağlaması gerekli ve bunu Tırsan başarıyor.” açıklamasında bulundu.

Kässbohrer K.SPA M 3 ve Kässbohrer K.SLL 2 araçların özellikleri

Kässbohrer K.SPA M 3: Kässbohrer’in 3 dingilli uzayabilen ağır hizmet platform K.SPA M aracı, yüksek dirençli ve güvenli yapısı sayesinde uzun ve ağır yükler için ideal çözümler sunuyor. K.SPA M, mega çekiciler ile eşleşebilen 5. teker yükseklikleri, değişken konteyner kilit konumları, EUMOS-40511 sertifikalı babaları ve Code XL sertifikalı ön paneli ile kullanıcılarına her koşul altında azami operasyonel esneklik sunuyor.

Kässbohrer K.SLL 2: Havuz yüksekliği 300 mm olan 2 dingilli K.SLL 2, 3.700 mm’ye kadar yüksek gabarili yüklerin taşınması için geliştirildi. Hidrolik ayarlanabilir ve ayrılabilir deveboynu sayesinde hacimli yüklere, hızlı ve güvenli önden yükleme imkanı sunuyor. 5.500 mm’ye kadar platform uzaması ile toplamda 18.760 mm’ye uzayabilme özelliği ve hidrolik dümenlemesi ile azami manevra kabiliyeti ve asgari tekerlek aşınması sağlıyor. Mukavemetli şasi ve güçlü konstrüksiyonu ile en zor yükleri bile güvenli şekilde yerine ulaştırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here