Seyahat filolarına Mercedes Tourismo

1
1494
Ali-Osman-Ulusoy-Turizm-teslimati
Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Ali Osman Ulusoy Turizm’e 2 adet Mercedes-Benz Tourismo RHD teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Ali Osman Ulusoy Turizm’e 2 adet Mercedes-Benz Tourismo RHD teslim edildi. Ali Osman Ulusoy yetkilileri, teslimat esnasında Mercedes-Benz otobüslerinin yolcularına yaşattığı konfordan ve sahip olduğu yüksek ikinci el değerinin yarattığı müşteri memnuniyetinden bahsettiler. Ayrıca bu alımı Mercedes-Benz güvencesi ve Tourismo kalitesi nedeniyle gerçekleştirdiklerini dile getirdiler.

Oz-Ercis-Seyahat-Teslimati
Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Öz Erciş Seyahat’e 1 adet Mercedes-Benz Tourismo RHD satışı gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Öz Erciş Seyahat’e 1 adet Mercedes-Benz Tourismo RHD satışı gerçekleştirildi. Teslimat esnasında firma yetkilisi, Mercedes Benz’in değişmeyen kalitesine ve otobüslerin yüksek yakıt tasarrufuna vurgu yaparken, Mercedes-Benz kalitesine güvendiklerini ve yapmış oldukları yatırımdan hiç şüphe etmediklerini sözlerine ekledi.

Ozlem-Diyarbakir-Teslimati
Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Antep tarafından Özlem Diyarbakır’a 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD satışı gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Antep tarafından Özlem Diyarbakır’a 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD satışı gerçekleştirildi. Teslimat esnasında yetkililer, Tourismo 16 otobüslerinin kalitesine oldukça güvendiklerini ve yakıt performansından memnun olduklarını dile getirdiler. Tercihlerini yıldızdan yana kullanmanın gururu içinde olduklarını kaydeden Özlem Diyarbakır yetkilileri, Mercedes-Benz ile olan işbirliklerinden çok memnun olduklarını vurguladılar.

Sozkur-Turizm-teslimati
Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Sözkur Turizm’e 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD satışı gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Sözkur Turizm’e 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD satışı gerçekleştirildi. Sözkur Turizm yetkilileri teslimat esnasında, Tourismo araçlarının kalitesinden ve Mercedes markasının verdiği güvenden bahsederken; Tourismo 15’in sahip olduğu düşük yakıt sarfiyatı, düşük işletim maliyetleri ve yenilenmiş özellikleri başlıca tercih nedenleri olarak belirtildi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here