Oyak Renault kapılarını ailelerine açıyor

0
1410
Renault Trucks


Türkiye’nin en büyük otomobil üreticisi Oyak Renault, düzenlediği “Benim Ailem Benim Fabrikam” temalı Aile Gezileri ile çalışanlarının ailelerini son teknolojilerin kullanıldığı ve dünyaya Bursa’dan üretim yapan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nda misafir ediyor.

Oyak Renault, şirket içinde bağlılığı ve motivasyonu artırmak üzere gerçekleştirdiği Benim Ailem Benim Fabrikamtemalı Aile Gezileri ile çalışanlarının ailelerine son teknolojilerin kullanıldığı ve dünyaya Bursa’dan üretim yapan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nın kapılarını açıyor. Aile Gezileri ile çalışanların ve ailelerinin Oyak Renault dünyasını üretim devam ederken keşfetmesine ve fabrikayı daha iyi tanımasına olanak veren şirket, böylelikle Oyak Renault’nun çalışma kültürü ve değerlerini güçlendirmek adına bir fırsat sunuyor.

Aile Gezileri’ne çalışanlar, toplam dört kişi olmak üzere birinci dereceden yakınlarıyla katılabiliyor. Gezi öncesinde Oyak Renault etkinlikleri hakkında bilgilendirilen ailelere fabrikanın tarihçesini de anlatılıyor. Bilgilendirme sonrasında üretim sürecine daha yakından tanık olmaları için kaporta, montaj ve motor atölyelerini gezen aileler, fabrikadaki çalışma süreçlerini öğreniyorlar.

Yetkililer gezi esnasında üretim bantlarındaki son teknoloji ürünü robotların özellikle çocukların çok ilgisini çektiğini, çalışanların da Türkiye’nin ihracat ve üretim lokomotifi bu büyük şirketin bir parçası olmaktan duydukları gururu aileleri ile paylaştıklarını belirtiyorlar. Gezide çalışanlar aileleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirebiliyorlar.

6 bin 728 kişinin istihdam edildiği Bursa Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nda Aile Gezileri, yaklaşık yedi aydır sürüyor. Engelli çalışanların da aileleriyle birlikte gezebildiği Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nda Aile Gezileri’ne bugüne dek toplamda bin 40 çalışan ve aileleriyle üç bin 250 ziyaretçi katıldı. Aile Gezileri’nin, her çalışanın ailesiyle birlikte fabrikayı gezene dek süreceği belirtiliyor.

Aile Gezileri’ne çalışanlar, toplam dört kişi olmak üzere birinci dereceden yakınlarıyla katılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz