Otomerkezi.net büyümeye devam ediyor

0
863
Otomerkezi-Yenibosna
Otomerkezi.net, ülke çapında bayi ağını genişletmeye devam ediyor.

İkinci el araç pazarındaki önemli oyunculardan Otomerkezi.net, ülke çapında bayi ağını genişletmeye devam ediyor. İstanbul Avrupa Yakası’na da ayak basan Otomerkezi.net, Silivri ve Yenibosna hizmet noktalarının kapılarını aralıyor. Yenibosna’da 60 adet, Silivri’de 40 adet araç kapasitesine sahip showroomlar ile hizmet vermeye başlayan Otomerkezi.net, yıl sonuna kadar bayi sayısını Türkiye çapında 30 adede çıkarmayı hedefliyor. 

Türkiye’nin ikinci el araç pazarındaki önemli üyelerinden Otomerkezi.net, istikrarlı şekilde büyümeye devam ediyor. 2020 yılında ülke çapında bayi ağını genişletme hedefiyle yola çıkan Otomerkezi.net, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda da hizmet vermeye başladı. Silivri’de 40 adet, Yenibosna bayisinde ise 60 adet araç kapasitesine sahip olan Otomerkezi.net, hizmet noktası sayısını 15’e ulaştırmış oldu. Yıl sonuna kadar bayi sayısını 30 adede çıkarmayı hedefleyen Otomerkezi.net, hali hazırda Online İletişim Sistemi sayesinde, internet üzerinden araç satın almayı düşünenleri tek tıkla otomobil sahibi yapabiliyor. otomerkezi.net web adresinde detaylı olarak sergilenen araçlar, satın alma işleminin ardından ücretsiz yapılan expertiz ve kapsamlı sterilizasyon sonrasında kapıya kadar aynı gün içinde teslim ediliyor. Ayrıca herhangi bir sebep dolayısıyla memnun kalmayan müşteriler, 48 saat içinde aracı iade edebiliyor. Online ortamda satın alınan araçlar için, 1 yıl satış sonrası garantisi hediye ediliyor.

Otomerkezi-Silivri
Yenibosna’da 60 adet, Silivri’de 40 adet araç kapasitesine sahip showroomlar ile hizmet vermeye başlayan Otomerkezi.net, yıl sonuna kadar bayi sayısını Türkiye çapında 30 adede çıkarmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz