Otokoç’tan Küpeliler A.Ş.’ye Ford Trucks

0
2235

Ağır ticari vasıta pazarının önde gelen bayilerinden Otokoç, Ford Trucks’ın inşaat serisi araçlarının teslimatını Küpeliler A.Ş.’ye gerçekleştirdi.

Otokoç tarafından Küpeliler İnşaat A.Ş.’ye Ford Trucks inşaat serisi araçlarından iki adet Ford 4142M 8×4 mikser, bir adet Ford 3542P 6×4 pompa ve bir adet Ford 1842T 4×2 çekici araç temin edildi.

Yüzde 100 Türk mühendisliği ile üretilen Ford Trucks araçların teslimat töreninde Otokoç Otomotiv A.Ş. Ağır Vasıta Satış Müdürü Ümit Orak, Ford Trucks Bölge Müdürü Necip Emre Kirazcı ve Küpeliler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nadir Küpeli hazır bulundu.

Otokoç

Türkiye’nin önde gelen otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Otokoç, temsil ettiği Ford, Ford Trucks ve Volvo markalarını Türkiye geneline yayılan 19 çağdaş hizmet noktasında müşterileriyle buluşturuyor. Otokoç, ticari ve bireysel yeni araç satışı, satış sonrası, ikinci el araç hizmetleri, sigorta ve finansman çözümleri, araç koruma sistemleri ve danışmanlık hizmetlerini Koç kalitesi ve güvencesi ile tek çatı altında sunuyor.

Ford Trucks araçların teslimat törenine Otokoç Otomotiv A.Ş. Ağır Vasıta Satış Müdürü Ümit Orak, Ford Trucks Bölge Müdürü Necip Emre Kirazcı ve Küpeliler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nadir Küpeli katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz