CEMBEY Nakliyat, MAN’ı tercih etti

0
1797
MAN-teslimat
Renault Trucks

CEMBEY Nakliyat, filosunu güçlendirmek için MAN TGS serisini tercih etti. Türkiye’nin her noktasına farklı lojistik hizmetleri sunan Kırşehir merkezli CEMBEY Nakliyat, sipariş verdiği 4 adet TGS 18.460 BLS 4×2 çekiciden ilkini düzenlenen törenle teslim aldı.

MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine CEMBEY Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Saraç, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Nurettin Aktemur ve Şensan MAN bayi Murat Karadeniz katıldı.

MAN’ı tercih etmelerinde kamyonun sağlam ve dayanıklı yapısına vurgu yapan Süleyman Saraç, “Bu modelin en belirgin özelliklerinden bazıları en hafif araç olması, düşük yakıt tüketimi ve zorlu şartlarda gösterdiği yüksek performanstır. Sağladığı tüm bu avantajlar tercihlerimizi MAN’dan yana kullanmamızı sağladı.” dedi.

MAN araçların ileri teknolojisi, dayanıklılığı, kalitesi, konforu, düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri gibi öne çıkan birçok özelliğine dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Nurettin Aktemur ise “Bununla birlikte, yaygın satış sonrası hizmetler ağı, sunulan finansal çözümler ve daha birçok ayrıcalıklar ile MAN müşterilerini her açıdan düşünen bir marka. Araçlarımız, en zorlu koşullarda dahi üstün niteliklerini eksiksiz sergileyecek şekilde üretiliyor. En zorlu coğrafyalarda, tüm hava koşullarında üstün performanslar sergileyen MAN araçlar, aynı başarılı performansı düşük yakıt tüketiminde de sergiliyor.” şeklinde konuştu.

CEMBEY Nakliyat, MAN TGS 18.460 BLS 4×2 çekici siparişinin kalan üç adedini 2018 yılı içinde teslim alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz