IVECO, ilk IVECO S-WAY çekicileri teslim etti

0
2653
iveco-Sway-dnt
Dnt Uluslararası Nakliyat yöneticilerine IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Müdürü Murat Uçaklı tarafından bir plaket verildi.

IVECO yetkili satıcısı Şahinler Otomotiv, IVECO S-WAY çekicileri Erke Lojistik ve Dnt Uluslararası Nakliyat firmalarına törenle teslim etti.

IVECO’nun Denizli ve Güney Batı Akdeniz yetkili satıcısı Şahinler Otomotiv, toplam 8 adet  IVECO S-WAY AS440S48 TP çekiciyi aynı gün iki firmaya törenle teslim etti.

Düzenlen törende Erke Lojistik firması sahibi Kemal Yüksek plaketini IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Müdürü Murat Uçaklı’dan teslim aldı. Denizli merkezli yurtiçi ve yurtdışı nakliyede çalışan Erke filosunda çok sayıda IVECO çekici bulunduruyor.

iveco-Erke-DELIVERY
Erke Lojistik firması sahibi Kemal Yüksek, plaketini IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Müdürü Murat Uçaklı’dan teslim aldı.

2004 yılında kurulan ve hem yurtiçi hem de yurtdışı nakliyede çalışan Denizli merkezli Dnt firması ise 6 adet IVECO S-WAY AS440S48 TP çekici satın aldı. Plaket firma sahibi Önder Manisalı’ya IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak tarafından teslim edilirken törende firma ortağı Abdurrahman Manisalı ve yöneticisi Kemal Dülger de hazır bulundular. Dnt firmasında halihazırda 70 adet çekici bulunuyor.

iveco-sway-Dnt-DELIVERY1
Plaket, Dnt Uluslararası Nakliyat’ın sahibi Önder Manisalı’ya IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak tarafından teslim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here