Opet müşterisinin memnuniyeti bir kez daha tescillendi

0
1345
Renault Trucks


Opet, KalDer ve Ipsos’un ortak çalışması “Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması”nda bir kez daha zirvenin sahibi oldu. Müşteri sadakatinin temel alındığı araştırma kapsamında, akaryakıt istasyonları sektöründe müşteri bağlılık seviyesi en yüksek marka geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Opet seçildi.

KalDer tarafından gerçekleştirilen araştırmalara göre 2006 yılından bu yana aralıksız müşteri memnuniyetinin zirvesinde yer alan Opet, bu sonuçla birlikte başarısını 11’inci yıla taşıdı.

KalDer (Türkiye Kalite Derneği) ve Ipsos’un, sektörlerdeki müşteri bağlılığını ölçmeye ve geliştirmeye odaklanan TMS – Türkiye Müşterinin Sesi araştırması, Türkiye ekonomisine yön veren 20 sektörde 20 bini aşkın müşteriye kulak vererek bu yıl da sektörlerin kalite odaklı oyuncularını belirledi. KalDer ve Ipsos’un müşteri bağlılıklarını ölçmeye ve geliştirmeye odaklanan; aynı zamanda güçlü bir ekonomik gösterge olacak ulusal bir değerlendirme sistemi ihtiyacından yola çıkarak kurguladığı Türkiye Müşterinin Sesi (TMS) araştırmasının temel amacı; firmaların, müşterileri gözüyle, bağımsız bir çalışma çerçevesinde ölçümlenmesi ve ölçümlenen sektörlere ışık tutulması. Araştırmaya göre akaryakıt istasyonları sektöründe müşteri bağlılık seviyesi en yüksek marka yine Opet oldu.

Müşterilerinin kalbinde kalıcı yer edinmenin gururunu yaşadıklarını kaydeden Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Opet’in değişmez önderliğini koruması nedeniyle duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: “Türkiye Müşterinin Sesi’ araştırmasında müşteri bağlılık seviyesi en yüksek marka seçilmeyi çok değerli buluyoruz. KalDer’in 2006 yılından bu yana yaptığı müşteri memnuniyeti araştırmalarında aralıksız olarak ‘Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Marka’ seçiliyoruz. Bu da müşterilerimizde yarattığımız memnuniyet, bağlılık ve mutluluğu tescillediğimiz anlamını taşıyor. Sektörümüzde aynı zamanda ‘Lovemark- Aşkla Bağlanılan Marka, Süper Marka, İtibarı En Yüksek Marka ve En Sevilen Şirket gibi unvanları da sürdürülebilir bir şekilde koruyor ve memnuniyetin değişmez önderi olmaya devam ediyoruz. Bu ödüller için; hizmetlerimizi tüketiciye özenle ulaştıran, Türkiye’nin dört bir yanındaki bin 500’ün üzerindeki bayimize ve çalışanlarına; paydaşlarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyorum. Kaliteli ürünlerimizin yanı sıra günde 500 bin aracın ziyaret ettiği istasyonlarımızı hizmet noktası olarak konumlandırıyoruz. 17 yıldır devam ettirdiğimiz ‘Temiz Tuvalet Kampanyası’ ve diğer sonuç odaklı sosyal sorumluluk projelerimiz, güler yüzlü ve çalışkan hizmet ekibimiz, yüksek kaliteli ürünlerimiz ile çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimize verdiğimiz değeri göstermeyi sürdürüyoruz. Müşterisinin sesine kulak veren ve beklentilerini anlayan bir şirket olarak, yapılamayanı yapmaya odaklanıp öncü rolümüzü devam ettireceğiz.

OPET Müşterisinin Memnuniyeti Bir KeOPET_GENEL_MUDURU_CUNEYT_AGCA___2_z Daha Tescillendi
Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz