Opet AdBlue ambalajı altın ödüle layık görüldü

0
1130
Renault Trucks

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nın kazananları belli oldu. Opet AdBlue bidonu, “Ev – Otomotiv – Ofis Araç ve Gereçleri ile İhtiyaç Malzemeleri & Elektronik ve Elektrikli Eşya” kategorisinde Altın Ödül kazandı.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmaya başvuru yapan 210 ürün, 11 farklı kategoride değerlendirildi. Altın, Gümüş, Bronz ve Yetkinlik ödülleri, Raffles İstanbul Otel’de düzenlenen gala gecesinde sahiplerine takdim edildi. Törende “Ev – Otomotiv – Ofis Araç ve Gereçleri ile İhtiyaç Malzemeleri & Elektronik ve Elektrikli Eşya” kategorisinde 5 L ve 10 L Opet AdBlue Bidonu, “Altın Ödül“e layık görüldü. Törende Opet adına ödülü, Satış Geliştirme ve Operasyon Müdürü Bülent Barıkan aldı.

Opet AdBlue bidonu, tüketici ihtiyaçları ön görülerek bayiler ve satış teşkilatından gelen geribildirimlerle Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş tarafından tasarlandı. Bidonun rengi; ürüne olan güveni ve kaliteyi vurgulamak üzere şeffaf üretildi. Dolum aparatı ise yurtdışı hammadde üretici firmaları ile iletişime geçilerek oluşturuldu. AR-GE çalışması sonrası ağır, hafif, binek SCR (Seçici Katalitik İndirgeme) sistemine sahip dizel araçlara uygun ve Opet ihtiyacını karşılayacak 5 L, 10 L dolum aparatlı ve 18 L’lik ambalajlı Opet AdBlue ürünleri pazarda yerini aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz