NGL, filosunu Iveco S-Way ile güçlendirdi

0
1280
NGL Iveco araç yatırımı
NGL filosunu IVECO S-WAY çekicilerle güçlendirdi

NGL (Norther Global Logistics), artan uluslararası taşımacılık taleplerini karşılayabilmek için filo yatırımlarını sürdürüyor. Şirket, IVECO’dan verdiği 40 çekici siparişinin ilk 10 adedini teslim aldı. NGL Kurucu Ortağı Sefa Erol, yeni çekici yatırımlarıyla artan taşıma operasyonlarını daha kolay yönetebileceklerini belirtti.

NGL kurucuları Sefa Erol ve Ferhat Emanetoğlu ve IVECO Ağır Vasıta Satış Sorumlusu Mete Geçör’ün hazır olduğu teslimat töreninde konuşan Sefa Erol, yoğun şekilde devam eden uluslararası taşımacılık taleplerini karşılayabilmek için yatırımlarına hız verdiklerini söyledi. Yeni çekici yatırımıyla lojistik operasyonlarındaki işlevselliklerini artırdıklarını dile getiren Sefa Erol, siparişlerin tamamını teslim almalarının ardından hedef pazarlardaki hareket kabiliyetlerinin de ciddi olarak artacağını vurguladı.

Sefa Erol, IVECO’yu yaygın servis ağı ve çevreci motor özellikleri nedeniyle tercih ettiklerini belirterek, önümüzdeki dönemde filoya yeni yatırımların süreceğini de sözlerine ekledi.

IVECO Ağır Vasıta Satış Sorumlusu Mete Geçör, NGL kurucuları Sefa Erol ve Ferhat Emanetoğlu’na bir plaket takdim etti.

IVECO Ağır Vasıta Satış Sorumlusu Mete Geçör de yatırımın NGL’ye hayırlı olmasını dileyerek sözlerine şöyle devam etti: “Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen ve yaptığı yatırımlarla sektörde öncü firmalar arasında yerini alan NGL ile yapmış olduğumuz işbirliğinden dolayı IVECO ailesi olarak çok mutluyuz. NGL’nin IVECO markasını tercih nedenlerinin başında işletme giderlerinin düşük olması öncelikli sebebidir. İşbirliğimizin daha uzun devam etmesi için IVECO olarak her zaman elimizden geleni yapacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz