Mitsubishi L200’lerde büyük indirim

0
917

Mitsubishi, otomatik vitesli L200’lerde nisan ayı sonuna kadar geçerli olmak üzere 12 bin 500 TL’lik indirim imkanı sunuyor.

2018 yılının ilk üç ayında pick-up sınıfının en çok satılan pick-up’ı L200’de nisan ayı sonuna kadar geçerli indirim kampanyası bulunuyor. Kampanya kapsamında otomatik vitesli L200 modelleri 12 bin 500 TL’ye varan indirimlerle Temsa Motorlu Araçlar yetkili satıcılarında satışa sunuluyor.

L200, Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up ve 4×4 teknolojisi ile tasarlandı. Yüksek donanım seviyesine sahip olan Mitsubishi L200, ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor. Mitsubishi L200’lerin sekiz farklı donanım sürümü bulunuyor. Temsa Motorlu Araçlar, pick-up kategorisindeki güçlü oyuncusu Mitsubishi L200 ile rekabetçi konumunu sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz