Mitsubishi L200, yılın en çok satılan pick-up’ı oldu

0
549

Temsa Motorlu Araçlar tarafından Türkiye’de satışa sunulan Mitsubishi L200, temmuz ayı sonuçlarına göre 2 bin 114 adet ile tüm pick-up satışlarında yüzde 23.6 pay aldı

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından açıklanan rakamlara göre Mitsubishi L200, 2018 yılının ilk yedi ayında pick-up kategorisinde en çok satılan araç oldu. ODD rakamlarına göre Ocak-Temmuz döneminde Mitsubishi L200 toplam 2 bin 114 adet ile pick-up sınıfında yüzde 23.6 pazar payıyla önderliğe oturdu.

Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up ve 4×4 teknolojisi ile tasarlanan ve yüksek donanım seviyesine sahip olan Mitsubishi L200, ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve yeni süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor. Mitsubishi L200’lerin altı farklı donanım sürümü bulunuyor. Temsa Motorlu Araçlar, pick-up kategorisindeki güçlü oyuncusu L200 ile rekabetçi konumunu artırarak sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here