Mitsubishi Fuso, Aero Star kentiçi otobüsünün yeni bir modelini tanıttı

0
155
fuso-aerostar
Mitsubishi Fuso, Aero Star kentiçi otobüsünün yeni bir modelini tanıttı

Daimler Trucks Asia (DTA) çatısı altında Daimler India Commercial Vehicles Pvt. Ltd. (DICV) ile işbirliği yapan Asya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC), Aero Star kentiçi otobüsünün yeni bir modelini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Yeni Aero Star, Japonya’daki MFTBC satış şirketleri ve bölgesel satış birimleri aracılığıyla satın alınabiliyor.

Yeni Aero Star, ön giriş kapısı açıkken aracın hızlanmasını devre dışı bırakan gaz kilidi güvenlik cihazı ile donatılıyor. Bu yeni güvenlik önlemi, biniş ve iniş sırasında yolcu güvenliğini artırmanın yanı sıra otobüs sürücüleri için kullanım kolaylığı da getiriyor. Orta kapıdaki gaz kilidi önceki modelde zaten bulunuyordu.

Yeni Aero Star ayrıca dikiz aynası aracılığıyla dolaylı görüş ve dış aynanın montaj konumu ile ilgili en son düzenleyici standartlara uygun. Aero Star, günlük taşıma aracı olarak kullanılan kentiçi otobüsleri için gereken yüksek güvenlik ve rahatlık düzeyini sağlayarak gelişmeye devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here