Michelin Solutions ve İETT işbirliği

0
1580

Michelin, 360 derece lastik hizmeti sunduğu Michelin Solutions ile fark yaratmaya devam ediyor. Ağır vasıta, otobüs, kamyonet ve inşaat filolarına önemli avantajlar sağlayan Michelin Solutions, İETT bünyesinde hizmet veren Karsan Otomotiv ile yaptığı işbirliği sayesinde 248 adedi 12 metre CNG ve 310 adedi de 18 metre dizel körüklü Breda Menarinibüs olmak üzere toplam 558 adet Karsan üretimi belediye otobüsünü Michelin lastikleriyle donatıyor.

Michelin’in emniyetten ödün vermeden yüksek performans ve dayanıklılık sunan lastikleri sayesinde 558 adet otobüs İstanbul yollarında Michelin Solutions’ın anında lastik hizmetlerine kavuşuyor.

Büyük filoları olan işletmeler için yakıttan sonraki en önemli gider lastik ve lastik yönetimi

Yapılan işbirliğinin dünya çapında bir örnek model olduğunu kaydeden Michelin Türkiye Ağır Vasıta Lastikleri Ticari Direktörü Sertan Akçagöz, ”Büyük filoları olan işletmeler için yakıttan sonraki en önemli gider kalemi lastik ve lastik yönetimi. İstanbul trafiğindeki 558 adet Karsan üretimi araç bütün gün önemli oranda hayatı kolaylaştırıyor. Biz de Michelin olarak belediye otobüslerinin lastik yönetimi konusunda bütün sorumluluğunu üstleniyoruz. Donanım, servis ve satınalma gibi süreçlerin hepsi bizim tarafımızdan yönetiliyor. Böylece verimlilik artarken kilometre maliyetlerde önemli düşüş elde ediyoruz.” dedi.

80 dakika içerisinde 360 derece hizmet

Michelin Solutions, lastiğe bağlı herhangi bir sorun veya talepte 80 dakika gibi kısa bir sürede İstanbul’un neresinde olursa olsun araca ulaşıp talebi gerçekleştirme taahhüdü ile hizmet veriyor. Kilometre başına faturalandırma, yol yardımı, raporlama, stok yönetimi, lastik bakım yönetimi, filo yönetimi ve çözüme bağlı hizmetleri bir arada sunan Michelin Solutions, Türkiye’de pek çok mega projeye hizmet veriyor.

Michelin Solutions, lastiğe bağlı herhangi bir sorun veya talepte 80 dakika gibi kısa bir sürede İstanbul’un neresinde olursa olsun araca ulaşıp talebi gerçekleştirme taahhüdü ile hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz