Euromaster, bir yıl süreli ek lastik garantisi veriyor

0
1225

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster’ın ilave lastik garantisi otomobil kullancıları tarafından yoğun ilgi gördü. Euromaster, kısa sürede 7 bin müşteriye ilave lastik garantisi satarak, 28 bin adet lastiği tamiri mümkün olmayan sürücü hatalarını da kapsayacak şekilde garanti altına aldı. İlave lastik garantisiyle yeni lastik bedelinin yüzde 90’ını karşılayan Euromaster, sadece üretim hataları değil, tamiri mümkün olmayan lastikler için kullanıcı hatalarını da garanti kapsamına aldı.

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, marka ve model farkı gözetmeksizin başlattığı ilave lastik garantisi hizmeti ile kısa sürede 7 bin müşteriye ilave lastik garantisi satarak, 28 bin adet lastiği garanti altına aldı. İlave lastik garantisiyle yeni lastik bedelinin yüzde 90’ını karşılayan Euromaster, sunduğu avantajlı fiyatlarla da sektörde fark yarattı. Euromaster’ın ilave lastik garantisi hizmetinin bedeli, 4 adet 16 jant ve daha küçük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 49 TL iken, 4 adet 17 jant ve daha büyük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 69 TL olarak dikkat çekiyor.

Sürücü hataları da garanti altında

İlave lastik garantisi hizmetiyle Euromaster’ın sektörde fark yarattığını ve otomobil kullanıcılarının hizmete yoğun ilgi gösterdiğini belirten Euromaster Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, 31 Aralık 2017 tarihine kadar tanıtıma özel ücret sunduklarını ifade etti. Zeynep Durusu, “Burada sürücülerin dikkat etmesi gereken nokta, en yüksek teknolojiyle üretilmiş olsa bile lastik hasarı riskinin her zaman var olduğudur. Biz Euromaster olarak ilave lastik garantisi hizmetimizle tüm risklere karşı sürücülerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyoruz.”

Euromaster Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz