Mertur, filosunu Scania ile güçlendirdi

1
2447
Renault Trucks

Türkiye’nin önde gelen araç taşıma firmalarından Mertur, filosunu, 5 adet Scania Euro 6 P 410 çekici ile güçlendirdi. Mertur, birçok otomobil markasının modellerinin ulusal ve uluslararası nakliyesini gerçekleştiriyor.

Filosunda yer alan 300’den fazla araç ile hizmet veren Mertur, filosuna 5 adet Scania Euro 6 P 410 LA4x2MLA daha ekledi. Mertur müşteri odaklı yaklaşımı ile Türkiye başta olmak üzere Bulgaristan, Romanya ve Avrupa Birliği üyesi ülkelere uluslararası taşımacılık gerçekleştiriyor.

Mertur’un yeni araçları, Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, Scania Satış Müdürü Gökhan Altun ve Scania Bölge Yöneticisi Onur Yıldızlı tarafından Mertur Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Albayrak, Mertur Genel Müdürü Yönetim Kurulu Üyesi Mert Albayrak, Mertur Yurtdışı Operasyon Müdürü Mehmet Gölbeyoğlu ve Mertur Yurtiçi Operasyon ve Planlama Müdürü Karahan Tan’a teslim edildi.

Teslimat töreninde açıklama yapan Mertur Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Albayrak, “Maliyeti oldukça yüksek ürünler taşıyoruz. Bu yüzden sorunsuz ve zamanında teslimat gerçekleştirmek bizim için çok önemli. Filomuzda farklı markalarda çekicilerimiz var. Elimizdeki mevcut Scania’ların performansından çok memnun kaldığımız için, yeniden Scania’yı tercih ettik. Scania’nın sağlamlığı, az yakıt tüketimi ve çözüm odaklı yaklaşımları araçlarını tercih etme sebebimizdir. ” dedi.

Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin ise “Mertur gibi marka değeri yüksek uluslararası faaliyetlerde bulunan bir firma ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinden dolayı mutluluk duyuyoruz. İşbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz