Mercedes-Benz Türk’ün Sağlık Bakım Tırı üçüncü durağındaydı

0
570
Mercedes-Benz-Turk-Saglik-Bakim-Tiri
Şoförlerin konforu ve güvenliği kadar sağlığı ve bakımına da değer veren Mercedes-Benz Türk, Sağlık Bakım Tırı’nın üçüncü durağı olan Düzce’de kamyon şoförleriyle buluştu.

Sağlık Bakım Tırı ile Türkiye’de daha önce benzeri görülmemiş bir uygulamayı hayata geçiren Mercedes-Benz Türk, etkinliğin üçüncü durağı olan Düzce’de kamyon şoförleri ile bir araya geldi. Türsan Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen organizasyon, daha önceki etkinliklerde olduğu gibi yine yoğun bir ilgi gördü.

Kamyon şoförlerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmesi için özel olarak tasarlanan Sağlık Bakım Tırı’ndaki 1 iç hastalıkları uzmanı, 1 fizyoterapist ve 2 berber, gün boyunca kamyon şoförlerine hizmet verdi. Şoförlerin ön muayenesini gerçekleştiren iç hastalıkları uzmanı, gerekli gördüğü kişileri tedavi olmaları için sağlık kuruluşlarına yönlendirdi. Fizyoterapistin uzun yol şoförlerine araç içinde yapabilecekleri hareketleri ve doğru oturma pozisyonlarını anlattığı etkinlikte, Sağlık Bakım Tırı’nda bulunan berberler de şoförlerin saç ve sakal bakımlarını gerçekleştirdi.

Etkinlikte, Mercedes-Benz bayi Hasmer Otomotiv ekibinin getirdiği diagnoz cihazı ile Mercedes-Benz marka kamyonların arıza teşhisi de yapıldı.

Sağlık Bakım Tırı’nın bir sonraki durağı Manisa’nın Kırkağaç ilçesi olacak. 14 Eylül Çarşamba günü Ceren Tur Kamyon Dinlenme Tesisi’nde düzenlenecek etkinlikte şoförler; doktor, fizyoterapist ve berber hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilecekler.

Sağlık Bakım Tırı’nın diğer durakları ile ilgili ayrıntılar Mercedes-Benz Kamyon’un sosyal medya hesaplarından duyurulmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz