Atılımcı Lojistik, yatırımlarını Ford Trucks F-MAX ile sürdürüyor

0
1194
Ford_Trucks_Atilimci__Lojistik_Teslimat
Atılımcı Lojistik, filosunu 5 adet ‘yeni Ford Trucks F-MAX ile genişletti.

1994 yılından bu yana otomotiv sektörü ağırlıklı olmak üzere rulo sac, paket sac, otomotiv parça taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık alanında faaliyet gösteren Atılımcı Lojistik, filosunu 5 adet yeni Ford Trucks F-MAX ile genişletti. Atılımcı Lojistik, yeni Ford Trucks F-MAX araçlarını yurtiçi ve yurtdışındaki operasyonlarında kullanacak.

Düzenlenen araç teslimat törenine Atılım Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Deniz, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Deniz ve Hasan Deniz, Genel Müdür Ali Akbaşoğlu, Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış, Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Orhan Altınbaş, Ford Trucks Erdeğer Bayi Satış Müdürü Korkut Karakaya ve Bayi Satış Danışmanı Sezgin Sakin katıldı. 

Güç, verimlilik, teknoloji ve konfor

Ağır ticari taşıt sektöründeki en saygın ve prestijli ödüllerden biri olan ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu’ (International Truck Of the Year – IToY) ödülüne layık görülerek önemli bir başarıya imza atan yeni Ford Trucks F-MAX, güç, verimlilik, teknoloji ve konforu bir arada sunuyor. 23 Avrupa ülkesinden 23 ayrı jüri üyesinin değerlendirmeleriyle bu önemli ödüle layık görülen yeni F-MAX, yüksek sığalı 225 Ah aküsü, 1050 litreye kadar artırılabilen yakıt tankı hacmi, aerodinamik tasarımı ve yüksek konforlu kabini ile uzun yollarda kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here