Mercedes-Benz Türk’ün Sağlık Bakım Tırı, 2023 yılında yeniliklerle devam ediyor

0
330
Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırı
Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde toplam 14 noktada gerçekleştirilmesi planlanan Sağlık Bakım Tırı’nın 2023 yılındaki ilk durağı İstanbul Bi Mola Reşadiye tesisleri oldu.
Renault Trucks

Geçen yıl hayata geçirdiği Sağlık Bakım Tırı ile Türkiye’de daha önce örneği olmayan bir uygulamayı hayata geçiren Mercedes-Benz Türk, büyük ilgi gören ve başarısını ödüllerle taçlandıran etkinliğini 2023 yılında yeniliklerle sürdürüyor. 2022’de 10 noktada yaklaşık 3.500 kamyon şoförüne hizmet veren Sağlık Bakım Tırı’nın bu yılki ilk durağı Bi Mola Reşadiye tesisleri oldu. İstanbul, Aksaray, Gaziantep ve Düzce’de 2 farklı lokasyon olmak üzere Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde toplam 14 noktada gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik, söz konusu illerin yanı sıra Manisa, Bursa, Amasya, Mersin, Erzincan ve Adana’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Mercedes-Benz Türk’ün Sağlık Bakım Tırı, 2022 yılında toplamda 15 dalda olmak üzere; Kristal Elma’da 6 farklı kategoride ve Felis Ödülleri’nde ise 7 farklı kategoride ödüle layık görüldü. Son olarak “En İyi Roadshow” ve “En İyi Gerilla Aktivitesi” kategorilerinde 2 adet Mice Ödülü’nün sahibi olan Sağlık Bakım Tırı’nın 2023 yılı rotası ve sunulacak yeni hizmetlerle ilgili ayrıntılar Mercedes-Benz Kamyon’un sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here