Mercedes-Benz Türk’ten ekim ayı fırsatları

0
449
Mercedes-Benz-Actros-1842-nisan
Mercedes-Benz Actros 1842

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, farklı ürün grupları için hazırladığı ekim ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz kamyon kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in, Aksaray üretimi Mercedes-Benz 2017 – 2018 Model yılı Euro 6 çekici ve Euro 6 6×4 / 8×4 inşaat kamyonu modelleri için ekim ayında geçerli olacak araç ve kaskoyu kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde kurumsal müşteriler ve şahıs firmaları için; 300.000 TL kredi tutarı, 24 ay vade ve yüzde 0 faiz oranı ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabiliyor.

Ayrıca OM457 ve OM501 motorlu kamyonlara sahip müşteriler; yağ filtresi, su ayırıcı filtre, yakıt filtresi, hava kurutucu filtre, hava filtresi, motor yağı ve işçiliği kapsayan kampanya ile araçlarının bakımını toplamda 1.750 TL’ye yaptırabiliyorlar.

Mercedes-Benz hafif ticari araç kampanyaları

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Mercedes-Benz Vito sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde  90.000 TL kredi için, 20 ay vade ve  yüzde 0,49 faiz avantajından faydalanabiliyor.

Far ve yağmur duyargası, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde  90.000 TL kredi için, 20 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabiliyor.

Mercedes - Benz X-Class
Mercedes – Benz X-Class

Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4×4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu X-Class sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde,  90.000 TL kredi için, 20 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabiliyor.

Used1 İkinci el araç alımlarında çok avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel  yüzde 1,24 faiz oranı ve 1.970 TL’den başlayan aylık ödemelerle ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here