Horoz Lojistik’te yeni atamalar

0
410
horoz_lojistik_3
Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

Horoz Grup şirketlerinden Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. şirketinde üst yönetim kadrolarında şirket stratejileri doğrultusunda organizasyonel yapılanmaya gidilme kararı alındı.

Yeni yapılanmaya göre;

2006 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketinin çeşitli faaliyetlerinde Grup Başkanı konumunda görev alan Mehmet Aykut Aygüven, İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine,

1997 yılından bu yana Horoz Grup şirketlerinde Genel Müdür ve Grup Başkanı konumlarında görev alan Gürkan Gürbüz, İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine,

horoz_lojistik_24
Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. şirketinde üst yönetim kadrolarında şirket stratejileri doğrultusunda organizasyonel yapılanmaya gidilme kararı alındı.

1998 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketinin operasyonel ve iş geliştirme departmanlarında çeşitli konumlarda yönetici olarak görev alan ve en son Dağıtım Operasyon İş Geliştirme Direktörü olarak çalışan İlker Özkocacık, Yurtiçi Lojistik Grup Başkanı görevine,

1987 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketinin Uluslararası Karayolu Taşımaları faaliyetinde çeşitli konumlarda yönetici olarak görev alan ve en son Operasyon Direktörü konumunda bulunan Naci Altun, UKT Grup Başkanı görevine atandı.

horoz_lojistik_1
Mehmet Aykut Aygüven ve Gürkan Gürbüz, İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildiler.

Şirket bünyesindeki atamaların yanı sıra 2003-2019 yılları arasında Borusan Lojistik bünyesinde Satış ve Operasyon faaliyetlerinde yönetici konumlarında farklı görevlerde yer alan ve en son İcra Kurulu Üyesi görevinde bulunan Sinan Cem Savcı, Eylül 2019 tarihi itibariyle Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. İş Geliştirme Grup Başkanı konumunda göreve başladı.

Şirketteki yeni yapılanma ile uluslararası standartlarda yürütülen işlerde daha etkin bir işleyişe sahip olmak, tüm birimlerin ortak hedef ve gayeler doğrultusunda hareket etmelerini sağlamak, küresel yapı içerisinde rekabet gücünü artırarak, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısı ile tepe yönetimden alt kadrolara kadar tüm çalışanlara bu hedef ve amaçları nüfus ettirebilmek amaçlanıyor.

horoz_lojistik_22
İlker Özkocacık, Yurtiçi Lojistik Grup Başkanı görevine; Naci Altun, UKT Grup Başkanı görevine ve Sinan Cem Savcı İş Geliştirme Grup Başkanı görevine atandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here