Mercedes-Benz Türk, Sprinter teslimatlarına devam ediyor

0
2247
Renault Trucks


Mercedes-Benz Türk, İstanbul ve Kayseri bölgelerinde personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı alanlarında şehiriçi ve şehirlerarası faaliyet gösteren İstanbul merkezli Yıldırım Turizm’e 26 adet Sprinter teslimatı gerçekleştirdi.

Yıldırım Turizm, satın aldığı 26 adetlik siparişin 13 adedini Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Gülsoy Otomotiv’in Florya yerleşkesinde gerçekleşen bir törenle teslim aldı. Gerçekleştirilen teslimatla birlikte şirketin filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısı 32 adede yükseldi.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, İkinci el hafif ticari taşıt faaliyetlerini yürüten Mercedes-Benz Türk Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Gülsoy Otomotiv Genel Müdürü İsmet Emre Gülsoy, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Ebru Taşkın Kocagil ve Yıldırım Turizm firma kurucusu ve Genel Müdürü Esat Yıldırım, Operasyon Müdürü Serhad Eken, Pazarlama ve Reklam Direktörü Cansu Yüksel ve Filo ve Satın Alma Direktörü Macit Yıldırım katıldı.

Yıldırım Turizm Genel Müdürü Esat Yıldırım, “Yıldırım Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar kesintisiz personel servisi hizmetine devam etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu sebepten dolayı filomuzdaki araç sayısını artırırken tercihimizi yine Mercedes-Benz Türk’ten yana kullandık. Mercedes-Benz marka hafif ticari taşıtlar, müşterilerin beklentilerine ve yorumlarına göre tasarlanıyor. Bu da bizim tercihimizin neden Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağladıkları destek ve kredi olanakları için, Mercedes-Benz Used1’a takas konusunda gösterdikleri ilgi ve alaka için ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Gülsoy Otomotiv’e teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu sene 50’nci yıldönümünü kutlayan Mercedes-Benz Türk’ü tebrik ediyoruz. Kendileriyle daha nice 50 yıllarda işbirliği yapmayı gönülden istiyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz