Mercedes-Benz Türk hukuk ekibi GC Powerlist’e dahil oldu

0
517


Mercedes-Benz  Türk’ün hukuk ekibi, The Legal 500 kapsamında GC Powerlist Turkey Teams’e seçildi. 30 yılı aşkın bir süredir yapılan değerlendirmeler ile dünyanın en büyük şirketlerindeki hukuk müşavirlikleri incelenerek en iyiler belirleniyor.

Mercedes-Benz Türk, kazandığı başarılara bir yenisini daha ekledi. 30 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanındaki hukuk şirketlerini ve şirket içi hukuk departmanlarının çalışmalarını inceleyen The Legal 500, 2018 yılında Mercedes-Benz Türk’ün hukuk ekibini GC Powerlist’e dâhil etti. Uluslararası hukuk camiasındaki en etkin profesyonel hukuk insanları ile temas edilen The Legal 500’de yer almaya hak kazananlar GC Powerlist’e ekleniyor.

Mercedes-Benz Türk bünyesindeki hukuk ve uyum ekibi, şirket içerisinde destek departmanı işlevinin ötesinde güvenilir iş ortağı olarak faaliyet gösteriyor; aynı zamanda şirketin menfaatlerinin korunmasında ve hızlı bir değişim içerisinde olan otomotiv sektöründe şirketin öncü rolünün devamlılığına katkı sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here