Eksa Uluslararası Taşımacılık’ın ağır taşımacılık için tercihi Renault Trucks

2
1043
EKSA_ARACLAR_02

Yurtdışı ve yurtiçi proje ve gabari dışı taşımacılık gerçekleştiren Eksa Uluslararası Taşımacılık, filosunu yenilemek amacıyla beş adet Renault Trucks T460 4×2 alçak şasili çekici aldı. Çekiciler, Renault Trucks bayisi Koçaslanlar Otomotiv’in İstanbul Orhanlı Şubesi’nde düzenlenen bir törenle teslim edildi. Törene Eksa Uluslararası Taşımacılık yöneticileri Ekrem Karaoğlu, Elif Karaoğlu ve Faruk Özsağlam, Renault Trucks Pazarlama Direktörü Şebnem Uygurtürk, Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Şube Müdürü Erdoğan Seymen ve Satış Bölge Müdürü Hakan Erişli katıldı.

Eksa Uluslararası Taşımacılık yöneticileri Ekrem Karaoğlu, Elif Karaoğlu ve Faruk Özsağlam ile Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Şube Müdürü Erdoğan Seymen ve Satış Bölge Müdürü Hakan Erişli törende hazır bulundu.

1978 yılından bu yana taşımacılık sektörü içinde yer aldığını ve Eksa Uluslararası Taşımacılık firmasını 1995 yılında kurduğunu açıklayan Ekrem Karaoğlu, yükselen yakıt fiyatları nedeniyle 6×4 tipi çekicilerden 4×2 çekicilere doğru kaydıklarını belirterek, iki tanesi de başka bir marka olmak üzere yeni satın aldıkları 7 adet çekici ile birlikte filolarındaki öz mal çekici sayılarının 38 adede ulaştığını dile getirdi. Kiralıklarla birlikte  54 adet çekici ve aralarında low-bed treylerlerin de bulunduğu yaklaşık 60 adet treylerden oluşan bir filoyla hizmet verdiklerini dile getiren Ekrem Karaoğlu, Ro-Ro kullandıkları için filolarındaki bir aracın yılda yaklaşık 50 bin km yol yaptığını ifade etti.

Eksa Uluslararası Taşımacılık’ın kurucusu Ekrem Karaoğlu

Renault Trucks markasıyla 2014 yılında tanıştığını ve araçlardan son derece memnun olduğunu kaydeden Ekrem Karaoğlu, 2018 yılında TL temelinde oldukça iyi bir ciro elde ettiklerini vurgulayarak, döviz temelinde en yüksek cirolarına fabrika yatırımlarının yüksek olduğu 2015 yılında ulaştıklarını söyledi.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here