Mercedes-Benz otobüs teslimatları hız kesmiyor

0
2283

Mercedes-Benz Türk, 26 Nisan – 9 Mayıs 2017 tarihleri arasında turizm şirketlerine, bireysel otobüsçülere ve halk otobüsçülere teslimatlar gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Tarsus tarafından Kamil Koç bireysel otobüs işletmecisi Hasan Ertaş’a satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 teslim edildi. Araç parkında toplamda beş adet Mercedes-Benz araç bulunduran Ertaş, teslimat esnasında Mercedes-Benz araçların düşük yakıt tüketiminden ve düşük işletme maliyetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından Çanakkale Belediyesi’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto; Sezgin Kabasakal, Ahmet Ersöz ve Aydın Gönüllü’ye teslim edildi. Kabasakal, Ersöz ve Gönüllü, teslimat esnasında Conecto araçların tasarımından, düşük yakıt sarfiyatından ve yüksek kalitesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman İstanbul tarafından Kamil Koç bireysel otobüs işletmecileri Fikri Özmeydan ve Polat Korkmaz’a satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 teslim edildi. Özmeydan ve Korkmaz, Mercedes-Benz Tourismo araçlardan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler Sivas tarafından Malatya Medine’ye satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Ramazan Keskin’e teslim edildi. 2017 yılındaki yatırımlarını, alınan bu Tourismo araç ile birlikte yediye çıkarttıklarını ve yatırımlara devam edeceklerini dile getiren Keskin, Mercedes-Benz araçların konfor ve kalite algısının yanı sıra düşük işletme maliyetleri ile yüksek müşteri memnuniyetinin kararında etkili olduğunu vurguladı.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hasmer tarafından Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecisi Metin Kutu’ya satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD teslim edildi. Bu yıl toplamda sekizinci aracını teslim alan Kutu, Mercedes-Benz araçlardaki ekonomikliğin yüksek kalite ile birleşmesinden dolayı araçlardan çok memnun olduklarını vurgulayarak, Mercedes-Benz’in bu nedenle her zaman ilk tercihleri olacağını ifade etti.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman İstanbul tarafından Kamil Koç’ta çalıştırılmak üzere Eker Turizm’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 teslim edildi. Satın aldığı dört aracın ikisini teslim alan şirket, araçları düşük yakıt tüketimi, düşük işletme maliyetleri ve Mercedes-Benz kalitesi sebebiyle tercih ettiğini dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz